Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Груд 2011

Дитячий санаторій "Пролісок" поки не закрили

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутати Черкаської облради не проголосували за закриття (офіційно - реорганізацію) оздоровчого санаторію для дітей "Пролісок". Більшість на чолі Партії регіонів та Сергія Тулуба спершу голосували за це за допомогою автоматичної системи "Рада". Потім і вручну...

Представники опозиційних сил та деякі інші депутати закликали не голосувати за закриття санаторію. З одного боку, мотивували це тим, що сам міністр Дмитро Табачник висловився проти закриття санаторіїв, з іншого - інтереси не дуже забезпечених дітей, колективу, цілісності приміщення та бази санаторію, які невідомо що чекає в майбутньому.

Представники більшості, натомість, наполягали на реорганізації. Головним їх "соціальним" аргументом стало те, що приміщення нібито мають віддати під обласний центр реаьілітації дітей-інвалідів.

Однак 50 голосів "за" не вистачило для прийняття рішення.

Тож поки "Пролісок" дещо в підвішеному стані, однак є шанси, що для дітей таки відкриють оздоровчий санаторій. Утім, це залежить від влади, яка налаштована забрати приміщення під інші потреби.

Так чи інакше, розслідування  нашого видання з приводу закриття санаторію - доволі резонансні і покликані захищати інтереси простих громадян.

 

 

Поділіться з друзями: