Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Черв 2012

Директора «Черкасиелектротрансу» звільнили і відразу призначили

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Директора комунального підприємства «Черкасиелектротранс» Андрія Наумчука звільнили, і відразу призначили на нову посаду. Відтепер він виконуватиме обов'язки начальника управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв'язку Черкаського міськвиконкому.

Про це сьогодні вранці під час наради повідомив перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, який нині виконує обов'язки мера.

 

«У п'ятницю Сергій Олегович погодив ротацію. Звільняється директор «Черкасилектротранс» і заходить новий директор», - сказав Віктор Беззубенко.

 

За його словами, Андрій Наумчук буде виконувати обов'язки начальника управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв'язку Черкаського міськвиконкому.

 

Нагадаємо, що начальник цього управління Віталій Дядченко нині перебуває у відпустці.

 

«Поки він перебуває у відпустці, ми маємо право знайти йому заміну», - підсумував Віктор Беззубенко.

 

Андрій Наумчук керував КП «Черкасиелектротранс» із лютого цього року. Йому 33 роки, неодружений. Навчався у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі за фахом «Економіка підприємства». Працював начальником відділу кредитних ресурсів фінансово-аналітичного управління Донецького обласного філіалу «Укрсоцбанку», а також заступником директора з економічних питань в ТОВ «ГолденДеррик».
У КП «Черкасиелектротранс» - з липня 2011 року. Спочатку обіймав посаду заступника директора з економічних питань.

 

Фото: pravda-nn.ru

Поділіться з друзями: