Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Бер 2012

ДТП, у яке потрапив заступник губернатора, не оформляли, бо «не було претензій» - ДАІ

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Працівники ДАІ не здійснювали оформлення дорожньо-транспортної пригоди, у яку потрапив заступник голови Черкаської облдержадміністрації Едуард Івакін.

Як повідомив НародUA старший інспектор зі зв'язків із громадськістю Управління ДАІ в Черкаській області Володимир Ліщенко, оформлення матеріалу не робили, оскільки ні в кого не було ніяких претензій. Коли ми попросили підтвердити той факт, що в авто був саме Едуард Івакін, Ліщенко відмовився:

 

«Там потерпілих немає – це офіційна відповідь. ДТП не оформлялося і немає значення, хто там був в цьому авто», - сказав Володимир Ліщенко.

 

Він не заперечував, що працівники ДАІ виїздили на місце пригоди.

 

«Але оскільки претензій не було, іншого учасника руху не було, автомобіль забрали, а матеріал не оформлявся. Винуватець пригоди - водій - буде за власний кошт ремонтувати автомобіль», - підсумував Володимир Ліщенко.

 

Нагадаємо, що вчора вранці в Умані трапилося ДТП за участю автомобіля «Volkswagen Passat». Службовим авто користувався заступник голови Черкаської облдержадміністрації Едуард Івакін. Він спізнювався на закриту нараду губернатора Сергія Тулуба із силовиками. Авто кілька разів перевернулося і розтрощило огорожу автобану, проте завдяки тому, що спрацювали подушки безпеки, ніхто не постраждав.

 

Фото: vch-uman.in.ua

Поділіться з друзями: