Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Бер 2016

Допоможемо маленькому Назару з ДЦП

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Назарчик із числа тих, кого прийнято називати особливими дітками. З народження він бореться за право на щасливе дитинство. Крок за кроком наближається до своєї мрії – почати ходити.

Внаслідок надважких пологів Назар відразу потрапив у реанімаційне відділення Рівненської ЦРЛ. Довгих 14 днів хлопчик знаходився під апаратом штучного дихання. Лікарі не давали втішних прогнозів. Але завдяки Божому Благословенню Назарчик почав сам дихати і був переведений у відділення дитячої патології.

За свої 2,5 рочки він пройшов численні випробування: безперервні уколи, крапельниці, масажі, ЛФК. Постійні  реабілітації в міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець та в Рівненській обласній дитячій лікарні.

Лікування дало свої результати : Назар тримає голову, бере в ручки іграшки, багато чого розуміє, любить спілкуватися з дітками. Він дуже веселий та усміхнений хлопчик. Але у своїх 2,5 роки в нього не виходить самостійно сидіти та ходити. Розвиток іде, але маленькими кроками. Кожний його крок – це маленька перемога над страшним діагнозом ДЦП. Головне для нас зараз не зупинятися на досягнутому.

PZFDmXZ7NCM

00rtyryr2004

Лікарі прогнозують хороші  результати для Назарчика. У нього є великий шанс на виздоровлення. Але для досягнення цієї мети потрібне дороге лікування і постійні реабілітації. На жаль, всі кваліфіковані реабілітації в нашій країні недешеві. За час боротьби  з хворобою фінанси батьків вичерпано. Тому ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей за допомогою. Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо зібрати необхідну суму щоб допомогти Назарчику повноцінно радуватися життю: ходити, бігати, стрибати.

Наступний плановий курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування запланований на 19 червня 2016 року.

Просимо всіх, хто читає цей текст, зробити репост в соцмережах.

Якщо ми маєте можливість допомогти матеріально, гроші можна перерахувати на рахунок ПриватБанку:

Карта №: 4149 4378 4962 5783 (Мирончук Мар"яна Вікторовна - мама Назарчика)

МФО: 305299
Код ЄДРПОУ: 14360570
Счет: 29244825509100

 

Контактний номер тел.0976615904

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему