Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Бер 2012

Для сайту Черкаської міської ради розробляють новий дизайн

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

В офіційного порталу Черкаської міської ради невдовзі буде новий дизайн. Це робиться для того, щоб на головній сторінці передбачити місце для муніципального каналу «Черкаси». Також на сайті з'явиться форум.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

 

rada-video 11

 

Із 30 березня муніципальний відеоканал «Черкаси» буде доступний усім користувачам Інтернету. Відтепер його трансляція відбуватиметься через сайт міської ради. Новини про життя міста, цікаві передачі, соціальні ролики, анонси, відео «без коментарів» та багато іншого можна побачити, зайшовши на сайт міської ради  у розділ «Відео» в рубрику «Канал «Черкаси».

 

«Ця відеопрограма постійно оновлюватиметься, з часом збільшиться і її тривалість, розшириться тематичне наповнення. Також здійснюватимемо он-лайн трансляцію засідань виконкомів, сесій міської ради, прес-конференцій міського голови, міських фестивалів Це допоможе більш широко інформувати громаду про події, які відбуваються в місті», - розповіла начальник відділу зв'язків з громадськістю Ірина Коваль.

 

За словами директорки комунального підприємства «Муніципальне інформаційне агентство «Черкаси» Олени Петрової, наразі розробляється новий дизайн веб-порталу міської ради, де на головній сторінці передбачено місце для    муніципального відеоканалу «Черкаси».

 

«Крім перегляду цілісної програми, глядач матиме змогу обирати інформацію – чи то новини, чи анонси, звернення або оголошення, оскільки відеоканалом буде передбачена така функція. Керівники проекту передбачили можливість не тільки обирати відео для перегляду, а й можливість його коментувати та ділитись враженнями на форумі, що також буде створений на веб-порталі міської ради у новому дизайні», - підсумувала Олена Петрова.

 

Нагадаємо, що муніципальний канал інтернет-телебачення запрацював наприкінці лютого. Досі з технічних причин він був доступний лише абонентам мережі «Маклаут» і його мали змогу переглядати близько 40 тисяч черкащан.

 

 

Фото: sunhome.ru

Поділіться з друзями: