Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лют 2012

Депутати Черкаської облради завтра розглянуть програму розвитку інформаційного простору

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На капітальний ремонт будівлі Черкаської обласної телерадіокомпанії незабаром буде виділено кошти, у містечку Драбів вже у цьому році заплановане будівництво радіотелевізійної станції, а в селищі Буки збираються ввести в дію передавач для трансляції мовлення.

Принаймні, такі заходи передбачені програмою розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012 – 2016 роки, яку депутати Черкаської обласної ради розглянуть завтра під час сесії.

 

Цікаво, що в програмі взагалі не йдеться про будь-які конкретні цифри чи про суми виділених коштів. Зокрема, інформація про реалізацію запланованих заходів має такий вигляд:

 

«Передбачати, в залежності від фінансових можливостей, в місцевих бюджетах кошти для придбання і введення в дію передавача для трансляції мовлення із смт. Буки». При цьому виконавцями є «Черкаська обласна державна телерадіокомпанія, обласна рада, Ватутінська міська рада, Жашківська, Звенигородська, Катеринопільська, Маньківська, Монастирищенська, Тальнівська, Уманська, Христинівська райдержадміністрації, районні ради», а термін виконання – 2012 рік.

 

Зазначимо, що ініціатором розроблення Програми розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012 – 2016 роки є Черкаська обласна державна адміністрація. Керівник розроблення проекту Програми - начальник управління інформаційної політики та зв'язків із засобами масової інформації Тетяна Очеретяна.

 

Фото: searchadegree.com

Поділіться з друзями: