Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Вер 2012

Даценку погрожували розправою над ним та дітьми

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаському опозиціонеру й кандидату в нардепи Леоніду Даценку погрожували фізичною розправою, зокрема і над його дітьми, вимагаючи знятися з виборчих перегонів у Верховну Раду. Про це НародUA заявив сам політик. За словами Леоніда Даценка, після його заяви в УБОЗ України в Черкаській області, невідомого чоловіка, який назвався представником влади в Києві, затримали сьогодні, 29 вересня 2012 року. Ним виявився, як стверджує опозиціонер, якийсь безробітний з Києва. Проте в черкаському УБОЗ НародUA поки не підтвердили інформацію про затримку особи, яка погрожувала кандидату. За офіційною інформацією, яку нам надав оперативний черговий Сергій Скворець, невідомого не затримували, а УБОЗ наразі встановлює його особу.

Ось, власне, що розповів НародUA Оперативний черговий УБОЗ України в Черкаській області Сергій Скворець:

- Хто погрожував зараз встановлюється. До нас звернувся кандидат в депутати ВО «Батьківщина» по 197 одномандатному округу Даценко Леонід Миколайович 1963 року народження про те, що невідомий чоловік шляхом погроз йому та членам його родини змушував відмовитись балотуватися в народні депутати.

- Так затримали цю людину?

- Не затримували ще нікого. Поки встановлюється особа. Проводяться оперативні дії по встановленню цієї особи.

- А Леонід Даценко розповів, що його УБОЗ затримав.

- Я не знаю, що говорив Леонід Даценко. Я вам говорю офіційну інформацію. На даний момент в мене інформації про те, що якусь людину затримували, немає.

 

 

Зі свого боку, Леонід Даценко представив НародUA свою версію подій.

 

- До мене звернувся знайомий – я не хочу його називати – і запропонував зустрітися з хорошим чоловіком. Розмова мала бути про вибори.

Ми зустрілися. Ця людина сказала, що потрібно домовлятися. Врешті, закінчилося шантажем. Цей чоловік сказав мені, що в них є компромат. «У нас є компромат на всіх вас. Ми вас відстежуємо вже тривалий час – від початку виборчої кампанії. І ми знайдемо будь-який спосіб викинути цей компромат, облити вас перед лідерами в Києві» - говорив він.

Буквально по прізвищах він називав опозиційних кандидатів, і казав, що такі зустрічі можуть бути з усіма. Пропозиція завершилася тим, що не всі ми вічні під місяцем. На що я сказав, що я як письменник знаю, що ми всі – невічні.

Потім він сказав: «У тебе ж є доньки в Києві. Можна зараз зробити один дзвінок увечері і...»

Я сказав, що готовий пожертвувати всім (і собою), але дітьми – ні. Раз таке діло, то буду писати заяву про зняття. Вони сказали, що «Ми ж вам моральний ущерб компенсуємо за це все».

 

За словами Леоніда Даценка, йшлося про суму від 20 до 200 тисяч доларів...

 

І хоч політик намагався відтягнути час написання заяви, незнайомець, як стверджує політик, знову почав погрожувати розправою над дітьми. Після цього вони домовилися зустрітися відразу ж наступного дня, щоб написати і відвезти заяву, -  29 вересня вранці.

 

Подальші події Леонід Даценко змалював наступним чином:

- Тоді сьогодні він подзвонив без п'ятнадцяти вісім. Ми записали розмову. Я взяв паузу, щоб вийти на УБОЗ. Сказав, що була безсонна ніч, не можу встати, і потрібно дві години на збори, бо паспорта десь немає і посвідчення десь в машині залишив. Він погодився. Я пішов написав заяву в УБОЗ. Відразу опергрупа виїхала на місце.

 

Далі все відбувалося, як у детективі.

"Ми домовилися зустрітися біля кафе «Ерік». Я вийшов на площадку пере «Еріком». Зрозумів, що хвилин 5-7 він за мною спостерігав, щоб пересвідчитися, що біля мене нікого немає. Потім набрав його. Він сказав, що не може сюди підійти, бо тут десь шастає Булатецький... Що я повинен іти аж до готелю «Черкаси», і він там машиною стоїть. А він був в аптеці. Я почав говорити, що не можу поїхати з ним в машині, бо можуть мене вивезти в Таращанський ліс і так далі. Що я краще паралельно в якійсь машині поїду. Хотів, щоб він проколовся на погрозах. А він говорив: «Все буде добре...» Тоді працівники УБОЗу його затримали. Це виявився якийсь безробітний з Києва. Можна припускати, куди ведуть корені. Якщо є кандидат від опозиції, то зрозуміло, кому це потрібно", розповів Леонід Даценко.

 

- Тобто ви припускаєте, що це – представники влади, владних кандидатів?

- Так. Він говорив, що будуть розмовляти з усіма опозиційними кандидатами. Він сказав, що вони – з таких сфер київської влади, що навіть страшно сказати. І готові на будь-що заради утримання своїх позицій.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему