Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лют 2012

Даценко проти звуження опозиції

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Лідер об'єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко переконаний, що підписання угод у «форматі трьох» не є позитивним для опозиційних сил.

Про це він заявив у коментарі НародUA.

 

«Ми підписали рік тому угоду про об'єднану опозицію. Об'єднана опозиція Черкащини діє вже рік. На початку березня виповнюється перша річниця нашої спільної акції до дня народження Тараса Шевченка. За рік формат об'єднаної опозиції із восьми підписантів зріс до 22, і на сьогоднішній день 22 партії і громадські організації, які є в опозиції до нинішнього режиму, входять в об'єднану опозицію Черкащини. Тому, на мою думку, підписання паралельних угод на Черкащині про інші формати опозиції звужують дії і домовленості опозиційних сил. Звичайно, кожна партія чи громадська організація може створювати якісь інші об'єднання чи утворення у різних форматах, але якщо це призводить до звуження учасників, я вважаю, що це не на користь загальній, спільній, опозиційній справі», - сказав Леонід Даценко.

 

За його словами, представники опозиції пішли хибним шляхом.

 

«Я є апологетом втілення реалізації ідеї Юлії Тимошенко як лідера опозиції про єдиний спільний список не тільки по округах, а й загальноукраїнський список від об'єднаної опозиції. Тому шлях формування трьох-чотирьох чи п'яти колон, на мою думку є хибним», - зауважив Леонід Даценко.

 

Відповідаючи на наше запитання щодо того, чи означає такий «формат трьох», що інших учасників намагаються витіснити з цього списку, лідер черкаської опозиції, зокрема, зазначив: 

 

«Тоді постає в інших учасників об'єднаної опозиції логічне питання щодо їхньої участі, їхніх дій у цій загальній опозиційній справі. Якщо це піде на користь, ми будемо це вітати. Але на мою думку, такий шлях до звуження опозиції, вже апріорі малювання трьох колон, є сьогодні не на часі. Навпаки сьогодні треба думати, як нарощувати сили об'єднаній опозиції, долучати нові партії, громадські організації, і щоб все це переросло в єдину команду на виборах», - підсумував Леонід Даценко.

 

Нагадаємо, що сьогодні обласні організації партій "Батьківщина", "Фронт Змін" та "Свобода" підписали угоду про координацію дій напередодні, під час і після парламентських виборів 2012 року.

Поділіться з друзями: