Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Квіт 2012

ДАІ заважає Фірташу реконструювати центральну площу Черкас

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Через ДАІ зупинилася реконструкція центральної площі Черкас.

Про це сьогодні під час наради в Черкаському міськвиконкомі повідомив заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко.

 

За його словами, Управління ДАІ в Черкаській області не дає погодження на зменшення кількості смуг руху, тому довелося зупинити реконструкцію площі біля будинку культури «Дружба народів».

 

«Вони вважають, що чим ширше, тим безпечніше. Хоча у всьому світі – навпаки», - сказав Віктор Беззубенко.

 

Він також повідомив, що сьогодні о 15 годині матиме зустріч із представниками ДАІ і попросив начальника управління земельних ресурсів та землеустрою Руслана Алдаганова підготуватися, щоб разом переконати «даішників» прийнти відповідні рішення, які дали б змогу продовжити реконструкцію площі.

 

Нагадаємо, що 7 листопада минулого року було підписано тристоронню угоду про співпрацю між Черкаською облдержадміністрацією, міською владою й ПАТ «Азот», власником якого є відомий бізнесмен Дмитро Фірташ.  За умовами цієї угоди у 2012 році публічне акціонерне товариство зобов'язане виконати ремонті роботи й декоративне оздоблення сцени та внутрішніх приміщень ПК «Дружба народів», а також здійснити реконструкцію площі перед будівлею до Дня міста.

 

Фото: radiosvoboda.org

Поділіться з друзями: