Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Бер 2012

Чигирин готується до відзначення 500-річчя

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Чигирині відбулася нарада з питань підготовки до відзначення 500-річчя заснування першої столиці України Доби козацької держави.

Як повідомляє офіційний портал Черкаської облдержадміністрації, під час наради розглянуто такі питання, як кошторис запланованих робіт, благоустрій міста, придорожніх споруд та будівель у селах Худоліївка, Красносілля, Трушівці.

 

Керівники обласних та районних управлінь доповіли про стан виконання плану заходів щодо впорядкування об'єктів історико-культурного напрямку та соціально-побутової сфери міста та району. За підсумками наради заступник голови облдержадміністрації Володимир Вовченко дав кілька доручень.

 

Зокрема, він попросив керівників обласних служб, які відповідальні за підготовку до відзначення у 2012 році 500-річчя з дня заснування міста Чигирина, поінформувати в письмовому вигляді про хід виконання робіт. Сільським головам потрібно взяти під особистий контроль стан автопавільйонів, розміщених на підпорядкованій території, та забезпечити проведення необхідних ремонтних робіт; проаналізувати стан в'їзних знаків до населених пунктів та у разі необхідності провести їх ремонт чи заміну; покращити співпрацю з керівниками сільгосппідприємств, які орендують землі на підпорядкованій території, з метою неухильного виконання умов соціальних договорів та залучення додаткових коштів до місцевих бюджетів на соціальний розвиток села.

 

Також Володимир Вовченко попросив міського голову Чигирина та сільських голів забезпечити проведення робіт із благоустрою та озеленення територій; провести роботи з очистки дерев, вражених омелою, та тих, що потребують розчистки під лініями електропередач, забезпечивши збереження їх естетичного вигляду.

 

«Закликаю докласти максимум зусиль, щоб за час, який залишився, виконати усі необхідні роботи», – наголосив Володимир Вовченка.

 

Нагадаємо, що 7 грудня 2011 року Верховна Рада України у зв'язку з відзначенням у 2012 році 500-річного ювілею міста, прийняла постанову N 4090-VI «Про відзначення 500-річчя заснування міста Чигирина Черкаської області».

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: