Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лют 2012

Черняк назвав ЗМІ, які найактивніше висвітлюють роботу обласної влади

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Найактивніше роботу Черкаської обради висвітлюють газети «Нова Доба», «Черкаський край» і «Молодь Черкащини». Серед найбільш активних телеканалів – «Рось» і «Сміла ТВ».

Про це у своєму річному звіті заявив голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк.

 

За його словами, за минулий рік опубліковано понад 300 матеріалів, на телебаченні і обласному радіо трансльовано майже 800 передач різнопланового тематичного спрямування. Тоді як на офіційному сайті обласної ради з-поміж інших матеріалів  розміщено 530 новин і публікацій. Їх кількість за останній рік збільшилася втричі.

 

«Практично жоден із заходів обласної ради не проводився без участі представників ЗМІ. Найактивніше висвітлювали діяльність депутатського корпусу,  керівництва обласної ради та органів місцевого самоврядування усіх рівнів газети «Черкаський край», «Нова доба», «Молодь Черкащини», телерадіокомпанії «Рось» і «Сміла ТВ». Слід відзначити таких депутатів обласної ради, як Геннадій Бобов, Сергій Тулуб, Володимир Багрійчук, Сергій Рябцев, Галина Кучер, Василь Касян, Світлана Трофімова, Наталя Горбенко, які неодноразово давали інтерв'ю, коментарі стосовно різних питань життєдіяльності Черкащини», - зауважив Валерій Черняк.

 

Тим часом, журналісти не дуже часто зверталися до працівників виконавчого апарату обласної ради із інформаційними запитами. Так, за минулий рік було опрацьовано лише 32 інформаційних запити про доступ до публічної інформації, які, як запевняє Валерій Черняк, були розглянуті у встановлені законом терміни.

 

Фото: stepitup2007.org

Поділіться з друзями: