Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Трав 2012

«Черкасиводоканал» бідкається через «хронічних неплатників»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Комунальні підприємства сільських рад Геронимівки та Хуторів «хронічно» не сплачують «Черкасиводоканалу» за надані послуги з водопостачання.

Якщо з початку року мешканці міста сплачують за послуги на рівні 97-100%, то оплата за послуги сільських комунальних підприємств не перевищує 50%. Забезпечуючи жителів сіл водою щоденно, Водоканал несе значні збитки.

 

Нагадаємо, що обов'язок по забезпеченню населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості належить до повноважень органів місцевого самоврядування (стаття 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»). Черкасиводоканал чекає від органів місцевого самоврядування не лише бажання отримувати послуги належного рівня, а й виконання обов'язків зі сплати на підзвітній їм території.

 

На даний час КП «Черкасиводоканал» змушене обмежувати надання послуг вищезазначеним комунальним підприємствам сільських рад. Як варіант, не виключена можливість надання послуг за графіком.

 

Нагадаємо, що міський голова Черкас Сергій Одарич нещодавно заявив, що комунальне підприємство «Черкасиводоканал» знаходиться на грані банкрутства

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: