Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Трав 2012

«Черкасиелектротрансу» виділять кошти на шини, щоб уникнути страйку?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міська влада Черкас відшукає кошти для комунального підприємства «Черкасиелектротранс». Причому, ці кошти виділять з-поміж іншого на придбання шин для тролейбусів.

Про це сьогодні під час наради в міськвиконкомі заявив заступник мера Черкас Віктор Беззубенко.

 

«На підприємстві передстрайковий стан. Треба спілкуватися з колективом. Я там був. Проблема в тому, що зранку 20 тролейбусів виходять на лінію, а потім у них стріляють шини, і 15 тролейбусів назад тягнуть на шнурку. Треба було передбачити кошти на шини у бюджеті розвитку. Чому коли розглядали бюджет розвитку, цю пропозицію викреслили? На запчастини, шини, контактні мережі їм достатньо виділити близько 200 тисяч гривень, щоб вирішити це питання», - сказав Віктор Беззубенко, наголосивши, що є перспектива придбання тролейбусів для підприємства і вже оголошено відповідний тендер. Він також нагадав, що існує недофінансування по державній субвенції, яке кожного місяця становить 300-500 тисяч гривень.

 

«Ті кошти, які вони збирають за білети, відразу йдуть на запчастини. А потім у них провал по зарплаті. Коли держава в другому півріччі почне виплачувати, їм уже буде простіше. А то зараз комуністи там збурюють людей, Булатецький там сидить. Я їм відразу сказав – хочете займатися політикою, займайтеся. Або зустрічайтеся з людьми і пояснюйте їм, що відбувається. Бо профспілковий комітет не бачив графік субвенцій. Я їм показав, а вони кажуть: «Нам сказали, що держава все віддала, що заборгувала», - сказав Віктор Беззубенко і запевнив, що в бюджеті розвитку буде знайдено кошти на придбання шин та запчастин для рухомого складу комунального підприємства «Черкасиелектротранс». Йдеться про суму  в 150-200 тисяч гривень. Хоча, за словами директорки департаменту бюджетної політики Наталії Джуган, підприємству потрібно щонайменше 4 мільйони гривень для того, щоб вирішити всі його проблеми.

 

«Такої суми у нас немає, тим паче, після виділення коштів на гемодіаліз», - пояснив Віктор Беззубенко.

 

Фото: autonews-ua.info

Поділіться з друзями: