Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2012

Черкаси матимуть єдиного опозиційного кандидата на Покрову?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Любов Майборода разом із іншим опозиційним кандидатом в народні депутати (від "Нашої України") Володимиром Мамалигою запропонували всім опозиційним кандидатам в 194-му окрузі Черкас нарешті таки об'єднатися і розпочати механізм висунення єдиного кандидата.

"Я пропоную всім кандидатам провести соціологічне дослідження по нашому округу. Ми вже вели розмову з соціологами.... Визначиться, хто сьогодні має найвищий рейтинг... Тоді сісти за круглий стіл і, можливо, зняти кандидатури на користь одного з кандидатів" - сказала пані Майборода.

Вона повідомила, що соціологами, які можуть об'єктивно визначити рейтинги кандидатів, і до кого вони планують звернутися є соціологи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Співфінансувати дослідження повинні опозиційні кандидати.

 

За словами Володимира Мамалиги, сьогодні в Черкасах є багато так званих соцдосліджень, але всі вони дуже відрізняються і залежать від того, хто ці дослідження фінансував. Тому довіряти їм наразі немає підстав.

У свою чергу, завершення процесу висунення єдиного кандидата Любов Майборода бачить десь до Покрови Пресвятої Богородиці.

 

 

 

Фото godandcountryfirst.com

 

 

Поділіться з друзями: