Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Груд 2011

Черкаси хочуть до 2020 року зменшити споживання енергії на 20 %

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

9 міст України зобов’язалися до 2020 року зменшити споживання енергії на 20 %.

Про це повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

За словами С. Одарича, він щойно повернувся із Брюселю, де проходила традиційна конференція мерів європейських міст, яка отримала назву «Угода мерів». Ідеться про очільників тих міст, які взяли на себе зобов’язання до 2020 року зменшити споживання енергії на 20 %, і так само на 20 % зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Це комплекс заходів, пов’язаних із генеруванням тепла, роботою підприємств, роботою транспорту, з розвитком велосипедного руху, використанням електричного транспорту, зменшення споживання тепла в будинках, використання альтернативних джерел енергії тощо.

Мер Черкас розповів, що сьогодні близько трьох тисяч міст Європи долучилися до цього проекту, серед них 9 українських міст.

«На конференції було близько 200 мерів з усіх куточків Європи. Від України було 6 міських голів (Черкаси, Кривий Ріг, Долина, Кам’янець-Подільський, Новоград-Волинський, Бердянськ). Це відкриває можливість отримувати допомогу від Євросоюзу на розробку проектів із енергозбереження та реформування транспорту», - підсумував С. Одарич.

Поділіться з друзями: