Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Жовт 2012

Черкаськими дубами займеться Генпрокуратура

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Законність вирубки п'ятьох сторічних дубів у селищі Верхнячка Христинівського району Черкаської області перевірятиме Генеральна прокуратура. Так, депутат ВР і заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Валерій Бевзенко направив офіційні депутатські звернення із вимогою розібратися у ситуації з вирубкою дубів до Генерального прокурора Віктора Пшонки, Голови Державної екологічної інспекції Павла Жили та Голови Державного комітету лісових ресурсів Віктора Сівця.

Про це повідомило інформаційне агентство AgroNews.

 

Як уже повідомляв НародUA, нещодавно в селищі Верхнячка Христинівського району Черкаської області працівники ДП «Уманське лісове господарство» незаконно зрубали п'ять столітніх дубів. Працівники лісгопсу пояснили свої дії заявою мешканців, яким ці дуби нібито заважали "у звязку із загрозою падіння дерев на господарчі будівлі та особистий житловий будинок".

Водночас жителі селища стверджують, що загрози падіння дубів не було, оскільки всі вони були здоровими і являли собою велику цінність для Верхнячки.

У селі вважають, що працівники підприємства при вирубці дубів також "переслідували особисті корисливі інтереси та... здійснили вищезазначену вирубку з метою реалізації цінних порід деревини".

 

У запитах народний депутат України Валерій Бевзенко просить проведення об'єктивного розслідування та притягнення винних до відповідальності, згідно з чинним законодавством.Фото kotofot.ru

Поділіться з друзями: