Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2012

Черкаським підприємствам-боржникам перепало на горіхи від заступника губернатора

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Керівників підприємств-боржників було запрошено прозвітуватися перед спеціальною комісією облдержадміністрації під головуванням заступника голови Черкаської облдержадміністрації Володимира Вовченка.

Як повідомляє офіційний портал Черкаської ОДА, у ході засідання виявилося чимало «боржників». Серед них новопризначений керівник комунального підприємства «Черкасиелектротранс» Андрій Наумчук, директор ПАТ «Обласна фірма «Медтехніка» Валерій Горкунов, виконуючий обов'язки директора філії концерну «Техвоєнсервіс» Владислав Нікітін, виконавчий директор Жашківського цукрового заводу Володимир Дзюба. Більшість із них запевнили членів комісії, що ліквідують заборгованість із зарплати до 1 квітня цього року.

 

Перепало на горіхи від заступника голови облдержадміністрації Володимира Вовченка і представникам райдержадміністрацій та міськвиконкомів, які недостатньо вживають заходів для вирішення такого ганебного явища як борги із зарплати. За результатами перевірок державними інспекторами з питань праці направлено до суду 27 протоколів про адміністративні правопорушення, прокуратурою області порушено шість кримінальних справ. Як відомо, з початку 2012 року замінено п'ять керівників підприємств.

 

За інформацією Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень цього року становила 2228 грн, що в 2,1 рази перевищило рівень мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1073 грн). У порівнянні з відповідним періодом минулого року середньомісячна заробітна плата зросла на 21,4 %. За оперативними даними загальна сума заборгованості в області на 16 березня 2012 року становила 14,4 млн грн. Із них на економічно активні підприємства припадає 5,5 млн грн. (38,6% загального боргу).

 

Фото: pfu.cv.ua

Поділіться з друзями: