Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лип 2012

Черкаський ринок звинувачують у торгівлі наркотиками

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Всеукраїнська громадська організація «Правова рівність» вимагає від голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба «допомогти у припиненні  діяльності «ринку «Пастерівський».

Про це повідомляє Черкаський прес-клуб реформ.

 

Крім звинувачень традиційних (у антисанітарії, руйнуванні дорожнього покриття та загрозі підтопленню міста) у зверненні йдеться про те, що «сьогодні «ринок Пастерівської» став «притоном» та центром торгівлі наркотичними засобами».

 

«Ми не бачимо іншої можливості припинити цей театр абсурду, крім того, як самим зініціювати перевірку фактів, викладених у новому зверненні. Скарги, викладені у зверненні, просто абсурдні - але воно офіційно зареєстроване органом обласної влади і вже розписане до виконання. І в рамках перевірки достовірності фактів, викладених у цьому зверненні, ринок чекає десяток нових інспекцій. Ми не будемо миритися з тим, що, у намаганні будь-якою ціною  закрити ринок, хтось починає відверто переступати закон. Адже закон має чітке визначення для безпідставних звинувачень, від   перевірок достовірності яких страждають люди, що працюють на ринку. Тож ми вимагатимемо від правоохоронних органів розслідувати звинувачення стосовно торгівлі наркотиками. І за результатами цього розслідування одразу звертаємось до суду:  із позовом на київську організацію-автора скарги - з вимогою про спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди, із обрахуванням всіх збитків, які понесуть всі підприємці ринку через вимушене припинення роботи на час перевірок», - наголосив директор ринку по вул. Пастерівській Олександр Островський.

 

Цікаво, що у зверненні до голови Черкаської облдержадміністрації також ідеться про те, що народний депутат Владислав Лук'янов звертався до державної податкової служби Черкаської області з проханням перевірити, як сплачує податки Олександр Островський.

 

«Як виявила перевірка, підприємець приховує значні доходи, що в свою чергу є фінансовим кошиком для фінансування фракції «Вільних Демократів» та для подальшого фінансування ЗМІ, які розповсюджують дискредитуючу та недостовірну інформацію про тиск з боку органів державної влади, тим самим дискредитуючи її. А це в свою чергу впливає на рівень підтримки влади громадою міста», - йдеться у зверненні.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: