Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лист 2012

Черкаський губернатор заявив, що долю виборів в 197 і 194 округах мають вирішувати суди

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб під час зустрічі з депутатом Черкаської облради Любов'ю Майбородою 2 листопада 2012 року заявив, що в питанні оголошення результатів виборів в 194 та 197 мажоритарних округах Черкащини "захищає право кандидатів в депутати звертатися до судів". Таким чином, черкаський губернатор фактично дав зрозуміти, що захищатиме інтереси провладних кандидатів Віктора Парамонова та Богдана Губського, які судовими позовами та іншими діями відтягують оголошення переможцями опозиціонерів Миколи Булатецького та Леоніда Даценка. Крім того, як зазначила Любов Майборода, Сергій Тулуб поводився дуже агресивно.

Зустріч голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба з депутатом обласної ради Любов'ю Майбородою тривала 15 хвилин. Депутат облради намагалася переконати губернатора втрутитися в ситуацію і посприяти демократичному і прозорому завершенню виборів в округах, де перемагають опозиціонери.

Утім, Сергій Тулуб в агресивній формі дав зрозуміти, що не буде втрачатися в ситуацію і чекатиме рішення судів.

 

"Пан Тулуб вів себе досить аргесивно і на моє прохання пожаліти дітей, які стоять під ОВК під різними прапорами, простужені та з мокрими ногами, відповів, що він "захищає закон і право кандидата звертатись до судових органів" - повідомила Любов Майборода.

 

Депутат зазначила, що вперше бачила Сергія Тулуба таким роздратованим.

 

"Сергій Тулуб повідомив, що буде чекати рішення судових органів. На що я йому сказала, що в 1937-39 роках мільйони людей були розстріляні також за вироками судів і по закону, тому передусім треба діяти за здоровим глуздом. Після цього Сергія Тулуб ще більше розізлився і нічого не хотів чути. Такої агресії і грубості я ще не бачила у попередніх губернаторів" - повідомила НародUA Любов Майборода.

 

Водночас депутат обласної ради Любов Майборода, що також балотувалася в 194 окрузі, розповіла НародUA, що спокійно сприймає те, що не перемогла на виборах. На її думку, головне, що переміг опозиційний кандидат.

"Я дуже рада, що перемогла на Черкащині опозиція. Дуже рада, що громадянське суспільство відбулося і що люди навчилися відстоювати своїх права. Задоволена, що "Свобода" пройшла. Ми стаємо європейською країною..." - сказала пані Майборода.

 

Поділіться з друзями: