Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Квіт 2012

Черкаський губернатор таки домовився з "Фрезеніусом"?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні на зустрічі між головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом та представниками "Фрезеніусу" було досягнуто домовленість про те, що невдовзі буде підписана угода про лікування хворих на хронічну ниркову недостатність в приватній клініці цієї компанії. Про це НародUA повідомили депутат Черкаської облради Любов Майборода і керівник проекту ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна» Дмитро Михайловський.

Зокрема, депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода повідомила нам, що на зустрічі було домовлено про те, що "Фрезеніус" буде лікувати хворих за ціною, яку витрачає Черкаська обласна рада, тобто 829 гривень за одну процедуру гемодіалізу. Крім того, за її словами, черкаський губернатор Сергій Тулуб заявив, що влада знайде кошти, щоб компенсувати "Фрезеніусу" витрати на лікування хворих в 2011 та 2012 роках, а також придбати ще 10 діалізних апаратів для осередків обласної лікарні в Умані та Звенигородці.

 

Утім, Любов Майборода зазначила, що попри заяви губернатора поки невідомо з яких джерел буде це фінансуватися. На думку депутата, потрібно прийняти окрему програму лікування гемодіалізом, щоб повністю контролювати видатки і процес лікування, а також поступово переходити до приватної страхової медицини і замовлення державою послуг у приватних клініках.

 

За її словами, поки в обласному бюджеті на лікування цих хворих виділено 6,5 млн грн, натомість навіть з вартістю 829 гривень за процедуру гемодіалізу на 176 хворих потрібно виділити більше 20 мільйонів гривень.

 

IMGP2263

 

З іншого боку, керівник проекту ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна» Дмитро Михайловський повідомив НародUA, що поки що вони із черкаською владою не домовилися про вартість процедури лікування. 

 

Разом з тим він висловив задоволення з приводу того, що "нарешті влада почала розмовляти" з ними і "готова йти на компроміс".

 

За словами Дмитра Михайловського, вони домовилися з Черкаською ОДА про те, що всі питання, зокрема і ціни, будуть визначені в найближчі 2-4 дні, і після цього буде знайдений юридичний механізм для підписання договору про лікування хворих на ниркову недостатність у "Фрезеніусі".

 

Поки що незрозумілою залишається "ціна питання".

 

З одного боку, пан Михайловський напередодні зустрічі з головою Черкаської ОДА заявив журналістам, що "Фрезеніус" готовий іти на компроміс в ціні і навіть прийняти вартість процедури гемодіалізу Черкаської обласної лікарні (829 гривень) як тимчасову. З поправкою, що в майбутньому з бюджету на лікування хворих буде виділятися достатня для якісного лікування сума.

 

З іншого боку, після переговорів з головою ОДА керівник проекту ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна» повідомив НародUA, що 829 гривень не забезпечує якісну процедуру гемодіалізу і враховує не високопоточний, тобто повноцінний, діаліз, а низькопоточний діаліз. Крім того, ця ціна враховувала, на думку Дмитра Михайловського, катастрофічно мало препаратів...

 

"У вартість входить більше 400 компонентів. Усі їх потрібно обговорити і проаналізувати. Це за секунду не робиться. У нас дуже мало часу, ми будемо це обговорювати. Але видно, що є у влади бажання це вирішити. І губернатором поставлене суворе завдання своїм співробітникам вирішити це", заявив Дмитро Михайловський.

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: