Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Бер 2012

Черкаській ОДТРК переоформили ліцензію на мовлення

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На засіданні Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення ухвалено рішення про переоформлення ліцензій Черкаській та Сумській ОДТРК. Змінилися місцезнаходження цифрових станцій мультиплексування та, відповідно, територіальна категорія мовлення і територія розповсюдження програм.

Про це повідомляє teleprostir.com

Черкаська ОДТРК перейшла з категорії мовлення регіональне в межах області у регіональну. Станції мультиплексування, що мали розміщуватися в селі Баландиному та містах Ватутіному й Умані будуть діяти в містах Кам'янці та Шполі і селі Полянецькому Уманського району. Програми поширюватимуться на міста Кам'янка, Шпола і їх прилеглі райони.

 

Станція мультиплексування в Сумській області, що мала розміщуватися у місті Ромнах, тепер переміщується в село Овлаші. Відповідно змінюється територія розповсюдження програм – на село Овлаші й прилеглі райони. Категорія мовлення змінюється на регіональну замість регіональної в межах області.

 

Окрім цього, Сумська ОДТРК змінила програмну концепцію мовлення. Формат мовлення стає суто інформаційним, до цього він визначався як інфрмаційно-культурологічний. Збільшується обсяг інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, дитячих та розважально-музичних передач. Натомість зменшується обсяг науково-просвітницьких програм та фільмопоказу.

 

Зазначені зміни стосуються ліцензії Черкаської ОДТРК на багатоканальне регіональне телебачення в цифровій телемережі МХ-5 в Черкаській області з обсягом мовлення – по 24 години на добу з логотипом "Рось". Сумська ОДТРК внесла зміни в ліцензії на багатоканальне регіональне телебачення в цифровій телемережі МХ-5 у Сумській області з обсягом мовлення – по 24 години.

Нагадаємо, що Черкаська ОДТРК зараз фактично лишається без очільника (гендиректор Юрій Уздемір написав заяву на звільнення), але особливо непереливки було обласному радіо після того, як там побував губернатор Сергій Тулуб.

 

Фото: poltava.pl.ua

Поділіться з друзями: