Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лют 2015

Черкаські викладачі провели тренінг для редакторів районних газет

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Уже вдруге в Черкасах пройшов семінар-тренінг для редакторів районних видань, започаткований викладачами кафедри видавничої справи, редагування та теорії інформації ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Цього разу медійники обмінювалися досвідом та дискутували з приводу новітніх форм подачі інформації в редакції газети «Черкаський край», куди їх запросила головний редактор видання Тетяна Калиновська.

Найбільше зацікавлення у присутніх викликала інфографіка: «Цей елемент графічного оформлення районки не використовують. Сьогодні ж у час жорсткої конкуренції з телебаченням та інтернетом друковані ЗМІ змушені шукати нові форми і методи представлення матеріалів, з’явилася потреба подан­ня інформації в наочнішому й стислішому вигляді відповідно шляхом доповнення або часткової заміни тексту зображеннями – інфографікою» – відзначила викладач кафедри Марина Макуха.


Інфографіка є основним засобом дизайнера під час створення привабливого і оригінального образу ЗМІ, яка допомагає більш ефективно представити інформацію та перетворити сірі сторінки видання в оригінально оформлений матеріал. Тому основну частину тренінгу редактори вчилися створювати інфографічний матеріал.


Насамкінець очільники районних газет вирішили продовжувати традицію тренінгів.

 

 

Інформація надана Людмилою Солодкою

Фото надане ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему