Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Бер 2012

Черкаські вулиці патрулюватимуть добровільні народні дружини

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Уже найближчим часом у Черкасах з'являться  патрулі ДНД.

Про це повідомляють у Черкаському міськвиконкомі з посиланням на ініціатора створення у Черкасах перших ДНД, голову комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дахнівський», депутата Черкаської міської ради Миколу Мирзу.

 

«Завдяки масовості і можливості забезпечити тотальне патрулювання міста, ми отримаємо ефективне забезпечення охорони правопорядку у Черкасах та  вирішення проблеми ефективного запобігання злочинності», - вважає Микола Мирза.

 

За словами начальника відділу підтримки громадянського суспільства Черкаської міської ради Сергія Кононенка,  уже відбулися установчі збори і наразі триває процес юридичної реєстрації двох громадських формувань, створених, відповідно,  при Соснівському та Придніпровському РВ УМВС м. Черкаси. Роботу цих громадських формувань куруватимуть Ради профілактики правопорушень у м. Черкаси,  створені при кожному із комітетів самоорганізації населення.

 

«Загалом, до громадських формувань увійшло 69 черкащан: 37 дружинників – до Соснівського та 32 – до Придніпровського. Фінансування їх діяльності передбачено міською програмою, кошти закладено до бюджету розвитку. Громадські формування діятимуть на базі КСН, використовуючи спільні з ними приміщення та засоби зв'язку. А для патрулювань планується придбання  6 авто:  2 із них буде надаватись для патрулювання дільничним, решту використовуватимуть наші дружинники. Зброї вони не носитимуть: патрулювання здійснюватиметься загонами у складі 1-2 дружинників та 1 правоохоронця», - розповів Сергій Кононенко.

 

Для тотального охоплення цілодобовим патрулюванням місто буде поділено на сектори. У кожному секторі патрулюватимуть місцеві мешканці, яким, зазвичай, найкраще відомо, які місця їх району є найбільш  неблагополучними, і де можуть збиратися сумнівні компанії.

 

«Запровадити патрулювання ДНД у Черкасах планується уже в травні-червні. Вплив громадськості  не можна недооцінювати. Нагадаю всім випадок, що стався у Миколаєві, коли міліція затримала, а тоді  відпустила злочинців – і лише масові протести громади міста допомогли знову повернути їх за грати», - підсумував Микола Мирза.

 

Зображення: goldensphere.ru

Поділіться з друзями: