Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Вер 2012

Черкаські «свободівці» скаржитимуться на «Рось» в ЦВК і прокуратуру

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська обласна державна телерадіокомпанія «Рось» 17 вересня не пустила в ефір агітаційний ролик «Свободи», який мав транслюватися в ефірний час, наданий «Свободі» як учаснику парламентських виборів-2012, відповідно до виборчого законодавства. Керівництво «Росі» побачило в ролику «заклики до повалення чинної влади». Утім, «свободівці» заявляють, що оскаржуватимуть дії очільників ОДТРК як в суді та прокуратурі, так і в ЦВК.

Як повідомила прес-служба «Свободи», директорка «Росі» Лариса Єфремова заявила, що ролик «закликає до повалення всенародно обраної чинної влади та конституційного перевороту», тож, не має бути показаний черкащанам.

 

Черкаська обласна організація «Свободи», в свою чергу, вбачає у діях пані Єфремової перевищення повноважень та заявила про «брутальний політичний тиск, що став основним і традиційним інструментом у політичному стилі Сергія Тулуба та Партії регіонів на Черкащині та в Україні».

 

Керівник Черкаської обласної організації «Свобода» Юрій Ботнар, як повідомляє прес-служба організації, виступив в ефірі обласної державної телерадіокомпанії і заявив, що «регіонали» вкотре показали, що для них Закон і Конституція не означають нічого». 

 

Крім того, він зазначив наступне:

 

- Лише політичний тиск і неприхована українофобія, а також тваринний страх перед націоналістами та їхньою пропагандою і агітацією – ось чим керуються на Черкащині і в Україні загалом заїжджі представники олігархічного режиму Януковича. Проте ми, свободівці, дійсно викинемо усіх цих януковичів-тулубів-єфремових з влади і з країни загалом. Лише тоді українці зможуть жити і працювати в здоровому, соціально та національно справедливому суспільстві.

 

Цікаво, що заборонений на черкаському ТБ відеоролик транслювався в ефірі навіть на Луганщині та в Криму.

 

 

Фото www.nowyny.eu

Поділіться з друзями: