Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Січ 2012

Черкаські правоохоронці вилучили понад 11 тонн фальсифікованого спирту

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області правоохоронці затримали злочинців, які хотіли реалізувати 11,5 тонн фальсифікованого спирту.

Про це повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області.

 

Працівники Управління отримали оперативну інформацію про те, що на території області діє група осіб, яка впродовж тривалого часу здійснює незаконну реалізацію спирту та фальсифікованої алкогольної продукції. Фальсифікат поширювався в особливо великих розмірах, а охочі до наживи нечисті на руку підприємці брали його під реалізацію і продавали вже вроздріб у своїх барах та магазинах, одурюючи споживачів та ставлячи під загрозу їхнє здоров'я. Тож правоохоронці розпочали операцію по затриманню зловмисників.

 

«Непримітна вантажівка, з написом на лобовому склі «Пустий», прямувала дорогами Черкащини. Вона нічим не вирізнялась з маси інших автомобілів, які щоденно сотнями їдуть нашою країною, але правоохоронці знали, що саме в ній знаходиться велика кількість етилового спирту», - повідомляють на офіційному сайті Управління МВС.

 

Коли автомобіль прибув на місце призначення, оперативники провели оперативну закупівлю. Таким чином правоохоронці затримали шістьох учасників групи «на гарячому», разом з грошима та фальсифікатом. У зловмисників було вилучено грошові кошти від реалізації спирту в сумі 345 тисяч гривень. Коли ж правоохоронці зазирнули до причепа вантажівки, вони побачили нібито пустий контейнер. Насправді ж, використовуючи принципи обману зору, зловмисники встановили фальшиву перегородку в контейнері за якою і було розміщено 11,5 тонн шкідливого для здоров'я людини спирту.

 

Триває слідство. Учасники злочинної групи затримані у порядку ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України «Затримання слідчим підозрюваного у вчиненні злочину». Відносно них порушено кримінальну справу за ч. 3 ст.204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

 

Фото: news.nado.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему