Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Бер 2012

Черкаські правоохоронці ліквідували «самогонний цех»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

До співробітників Смілянського міськвідділу міліції УМВС надійшла оперативна інформація про те, що в одному із районів міста Сміла подружжя налагодило виготовлення та збут самогону.

Як повідомляють в Управлінні МВС України в Черкаській області, правоохоронці розпочали перевірку отриманої інформації. З'ясувалось, що дійсно в одному із будинків чоловік з дружиною організували цех по самогоноварінню. В антисанітарних умовах подружжя виготовляло та розливало в пляшки алкогольну рідину. Самогонщики мали «постійних клієнтів», тому проблем із попитом на товар в них не було. Оковиту продавали «законспіровано», лише «перевіреним» особам та постійним клієнтам.

 

Під час проведення працівниками міліції оперативної закупівлі, господар заперечував факт продажу спиртного. Тоді за згодою самого власника будинку, працівники міліції провели огляд домоволодіння, під час якого в одній із кімнат будинку було виявлено 150 літрів закваски, 3 літри самогону та пристрій для його виготовлення. В присутності понятих факт виготовлення самогону було задокументовано, вся продукція знищена, а пристрій для виготовлення самогону вилучений.

 

По даному факту працівниками міліції складено адміністративний протокол за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення), що тягне за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Фото: talks.guns.ru

Поділіться з друзями: