Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Бер 2012

Черкаські перевізники не виконали жодної умови мерії

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Попри те, що жоден із перевізників не виконав умов мерії Черкас щодо перевезення пасажирів, із ними усіма уклали договори. Щоправда, лише на рік.

Жоден із перевізників, який подав документи на участь у конкурсі на «вакантні» 12 автобусних маршрутів, не виконав умов, що висувала міська влада. Як повідомляють у Черкаському міськвиконкомі, мерія вимагала від транспортників, щоб вони використовували на маршрутах автобуси із рівнем викидів Євро-4, великої місткості і з низькою підлогою. Перевізники подали на конкурс свої «старі» автобуси з рівнем викидів, який не перевищує Євро-2. У них є рік, аби замінити автопарк.

 

За словами начальника управління вуличної інфраструктури Віталія Дядченка, з перевізниками, які подали документи і виграли конкурс, уклали угоди лише на рік. Протягом цього часу транспортники працюватимуть на міських маршрутах, використовуючи той транспорт, який у них є в наявності.

 

«Під час конкурсу кожен перевізник надав інвестиційний проект, яким передбачено, що протягом року вони перейдуть на транспорт із рівнем викидів Євро-4. Вони повідомили нам, що можуть це зробити. Хоча про перехід у 2012 році на автобуси великої місткості із рівнем викидів Євро-4 було заявлено міською владою ще три роки тому. У перевізників був час, щоб замінити автопарк», - зауважив Віталій Дядченко.

 

Крім того, до договорів з перевізниками, які брали участь у конкурсі, внесли деякі зміни. Відтепер посилився контроль за інформуванням про назви зупинок громадського транспорту. Якщо ж зупинки не оголошуватимуться, то міська влада має право розривати договір із перевізником в односторонньому порядку. Тому владці звертаються до черкасців із проханням фіксувати порушення і повідомляти мерію за телефоном 15-05. Обов'язково треба назвати номер маршруту, номер автобусу і орієнтовний час, коли сталося порушення.

 

Фото: odessatrolley.com

Поділіться з друзями: