Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Серп 2012

Черкаські опозиціонери розповіли, чому не люблять жінок

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутат Черкаської обласної ради і кандидат в нардепи від Об’єднаної опозиції  Анатолій Бондаренко не любить «політичних... колобків».

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції. Зокрема, Анатолій Бондаренко пояснив, чому до лав Об’єднаної опозиції не взяли Любов Майбороду.

 

«Майборода ніколи не розглядалася нашою політичною силою як кандидат в народні депутати. Людина, яка за невеликий час поміняла кілька партій... Ну ви розумієте. Сьогодні з Одаричем, вчора з Тулубом, завтра — з опозицією. Такого не може бути. Сьогодні люди, які за цим столом — це люди з чіткою, твердою позицією, які відстоюють інтереси черкащан, не є політичними ..., ну я не буду це слово говорити. Це люди, які не міняють одну партію на іншу», - вишукано запевнив Анатолій Бондаренко.

 

Він також пояснив, чому серед кандидатів у нардепи немає Світлани Трофімової.

 

«На якомусь етапі обговорювалась її кандидатура. Але міська партійна організація визначилась з єдиним кандидатом — це Булатецький», - сказав Анатолій Бондаренко.

 

Свої «п’ять копійок» щодо жінок-політиків вставив і нардеп Микола Томенко.

 

«Я думаю, що Трофімова — одна із кращих у знанні місцевого самоврядування. І вона буде ефективною у формуванні наступної системи місцевого самоврядування. Все таки парламентська діяльність, яка нас чекає… Ви розумієте, ми реалізуємо свою програму, ми створили демократичну парламентську більшість, а Президент проти цієї більшості. Насправді, ми йдемо на парламентську війну», - глибокодумно сказав Микола Томенко.

 

Наостанок він вирішив згадати ще про одну кандидатку в нардепи, щоправда, цього разу не від опозиції.

 

«Коли я слухаю деяких ваших кандидатів, які асфальтують тут дороги чи ще щось роблять, мені здається, вони не розуміють, в що їх втягли. Жуковська — класна жінка, вкладає гроші в Черкаси. То зробіть її мером! Ну порядна жєнщіна. Всі свої зароблені гроші вкладає в Черкаси. Що вона в парламенті буде робити? Якщо ти хочеш інвестувати в Черкаси — іди на місцеві вибори, балотуйся на мера, в депутати міської ради. При чому тут робота з роздачі подарунків в Черкасах до роботи в парламенті? Це абсолютно різні речі!», - підсумував Микола Томенко.

 

Фото: yaymicro.com

Поділіться з друзями: