Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Серп 2012

Черкаські комунальники ліквідували 164 пориви

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах триває третій період гідравлічних випробувань.

Як повідомив сьогодні під час нарадив  Черкаському міськвиконкомі директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Риджанич, уже було виявлено понад 250 поривів. На даний час ліквідовано 164 пориви.

 

При цьому, на кожен етап комунальникам відводилося по 14 днів, тоді як вони встигали закінчили гідравлічні випробування тільки за 21-22 дні. Нагадаємо, що зараз у місті саме триває третій етап гідравлічних випробовувань, який планують завершити 28 серпня. Буде й четвертий етап – з 12 по 29 вересня без гарячої води сидітимуть мешканці Хімселища.

 

До речі

 

Мер Черкас Сергій Одарич під час наради вимагав від Олександра Риджанича запровадити санкції за за затримку в проведенні гідравлічних випробувань.

 

«Відводиться певний час на гідравлічні випробування. Мають багато бригад працювати, якщо багато поривів. Бо виходить, що ніяких санкцій за порушення графіку не передбачено. Ми ставимо завдання, вони не виконуються, і немає за це відповідальних. Кожного року відбувається одне й те саме, на ті ж самі граблі наступаємо! Я вже 5 років добиваюся того, що ремонтні роботи мають виконувати підрядники із інших організацій», - зазначив мер, давши доручення Риджаничу «подумати про відповідальність за порушення» і припинити застосовувати «цей совковий підхід».

 

Фото: mota.ru

Поділіться з друзями: