Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Трав 2012

Черкаські чиновники образилися на журналістів через Вічний вогонь

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні під час ранкової наради у міськвиконкомі чиновники висловили претензії до працівників мас-медіа через висвітлення теми святкування Дня Перемоги в Черкасах.

Як відомо, кілька національних ЗМІ заявили, що 9 травня на монументі Батьківщини-матері, що на Пагорбі Слави, не горів Вічний вогонь. Це не сподобалося голові Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу.

 

«Був учора в губернатора. Він задоволений всім, окрім одного – що не було видно Вічного вогню», - повідомив присутнім на нараді перший заступник міського голови Віктор Беззубенко.

 

Учасники наради вкотре запевнили, що вогонь горів, але вдень його було погано видно.

 

«Уночі все було добре видно, всі були задоволені. Він на білому фоні, тому його ніби не було видно. Вчора спробували вставити чорне полотно – він став видніший... Треба планки, де знаходяться діоди, пофарбувати у чорний колір», - пояснив начальник департаменту житлово-комунального господарства Черкаського міськвиконкому Олександр Риджанич.

 

«І що Ви пропонуєте? Зробити полярну ніч?», – запитав у Риджанича Беззубенко.

 

Директор Департаменту освіти і гуманітарної політики Ірина Топчій нагадала, що коли на монументі був справжній вогонь, його теж не було видно вдень.

 

Чиновники також обурилися через те, як цю тему висвітлили журналісти:

 

«Вражає, як журналісти, не дослідивши тему, піаряться на цьому», - заявила начальник організаційного відділу Лілія Маліщук.

 

«Правильно, ще й журналісти!!! Я сиджу в Тулуба в кабінеті, а він включив «П'ятий канал», а там бігуча строка. Він спілкується зі мною, потім бачить і говорить мені: «Ну що вони пишуть?!», - розповів Беззубенко.

 

Нагадаємо, що вчора прес-служба Черкаського міськвиконкому поширила заяву про те, що Вічний вогонь на День Перемоги горів. Також висловився з цього приводу і мер Черкас Сергій Одарич, зауваживши, що «вогню не було видно, бо він пропускає небо».

 

Зображення: kotofot.ru

Поділіться з друзями: