Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лип 2012

Черкаські будинки перевірять на готовність до гідравлічних випробувань

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Із 9 липня у Черкасах розпочинаються гідравлічні випробування. Мережі КП «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаської ТЕЦ випробовуватимуть поетапно. Першими без гарячої води залишаться жителі Митниці.

«Якщо не буде поривів, то ми зможемо подати гарячу воду жителям буквально за кілька днів. Якщо ж виникнуть пориви, про термін виконання робіт повідомимо додатково», - зазначив директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Риджаніч.

 

За його словами, розпочати гідравлічні випробування планували ще цього тижня, однак на цей момент не встигли завершити усі підготовчі роботи до перевірки труб на міцність. Тому перенесли початок випробувань на 9 липня.

 

Сьогодні під час ранкової наради перший заступник міського голови Віктор Беззубенко висловив сумнів щодо готовності будинків до гідравлічних випробувань. Зокрема, за його словами, у будинках «не стоять шайби».

 

«У мене є така інформація, що ми досі не готові до проведення випробувань. Тому я даю доручення, щоб сьогодні комісія в складі представника муніципальної інспекції, а також представників «Черкаситеплокомуненерго» та департаменту житлово-комунального господарства вибірково перевірила десять будинків на готовність до проведення випробувань», - сказав Віктор Беззубенко. Він також попросив комісію відзвітуватися про результати перевірки сьогодні до кінця дня.

 

Фото: kudakak.com

Поділіться з друзями: