Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лют 2012

Черкаські "Батьківщина", "Фронт змін" та "Свобода" підписали угоду

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні представники черкаських опозиційних партій - «Батьківщини», «Фронту змін» та «Свободи» - підписали угоду про координацію дій напередодні, під час і після парламентських виборів 2012 року.

В угоді, зокрема, зазначено, що партії формують єдиний список кандидатів у народні депутати України, які балотуватимуться у мажоритарних округах за принципом «один округ – один кандидат від Об’єднаної опозиції». Основні вимоги до кандидатів - "патріотизм, порядність, принциповість, фаховість, громадський авторитет та бездоганна репутація".

Після виборів Об’єднана опозиція обіцяє створити нову парламентську більшість та «нову українську владу».

Нижче - текст угоди.

 

Угода

Ми, представники Черкаських опозиційних демократичних політичних партій: обласна партійна організація «Батьківщина», обласна партійна організація партії «Фронт Змін», обласна партійна організація «Свобода»

- враховуючи увесь досвід українського державотворення та усвідомлюючи високу відповідальність перед українським народом,

- відстоюючи необхідність повернення країни на демократичний шлях розвитку та забезпечення умов для добробуту і можливостей для самореалізації кожної людини,

- наголошуючи на потребі повноцінного забезпечення європейських стандартів свобод та прав громадян і вимагаючи припинити політичні репресії та звільнити лідерів опозиційних партій – Юлію Тимошенко, Юрія Луценка й інших політичних в'язнів,

- захищаючи конституційне право громадян України на формування органів влади, отже – на вільні та чесні вибори,

 

проголошуємо:

Повноцінна реалізація політичних та соціальних прав громадян України неможлива без усунення правлячого режиму Януковича. Вибори до Верховної Ради України у жовтні 2012 року дають нам реальну можливість зробити це конституційним шляхом.

Задля повалення антинародного режиму та відновлення справжнього народовладдя – уповноважені представники політичних партій, що входять до Комітету опору диктатурі, пріоритетним завданням на 2012 рік визначають утворення більшості у Верховній Раді України, яка буде спроможна зупинити узурпацію влади, забезпечити захист прав та свобод громадян, відновити європейську інтеграцію, наблизити життя українців до європейських політичних і соціальних стандартів.

З цією метою опозиційні політичні партії? які співпрацюють у Комітеті опору диктатурі, виступають як Об’єднана опозиція і здійснюють спільні дії на загальнонаціональному та місцевому рівнях:

- узгоджують спільні політичні принципи та підходи, з якими виступають на парламентських виборах 2012 року;

- здійснюють скоординовані дії, спрямовані на забезпечення підготовки і проведення чесних виборів народних депутатів України, встановлення їх правдивих результатів, недопущення фальсифікації голосування і спотворення волевиявлення громадян. Йдеться, зокрема, і про координацію дій членів окружних і дільничних виборчих комісій, спостерігачів, та забезпечення їхньої ефективної роботи;

- формують єдиний список кандидатів у народні депутати України, які балотуватимуться у мажоритарних округах, за принципом – один округ – один кандидат від Об'єднаної опозиції. Визнають базовими вимогами до кандидатів патріотизм, порядність, принциповість, фаховість, громадський авторитет, бездоганну репутацію та несуть відповідальність за кожного висунутого кандидата перед українським народом;

- після перемоги на виборах у 2012 році Об'єднана опозиція утворює парламентську більшість та розпочинає процес формування нової української влади.

 

Лідери обласних партійних організацій–учасниць угоди зобов’язуються забезпечити її безумовне виконання.

Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для Об’єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють. Тому ми відмовляємось від публічної взаємної критики та декларуємо принцип взаємоповаги і взаємного непоборювання між усіма опозиційними політичними силами.

З метою консолідації демократичних сил і уникнення розпорошення голосів виборців, закликаємо всіх, хто здатний протистояти режиму Януковича, підтримати нашу ініціативу та діяти спільно.

Тільки разом ми зможемо досягти спільної мети – побороти диктатуру та побудувати справедливу та заможну країну!

 

Слава Соборній Демократичній Україні!

 

Голова Черкаської                                                  А.В.Бондаренко

обласної партійної організації

«ВО «Батьківщина»

 

Голова Черкаської                                             Н.В.Старікова

обласної партійної

організації

«Фронт Змін»

 

Голова Черкаської                                       Т.О.Чорномаз

обласної партійної

організації

«Свобода»

 

 

Фото: yak-prosto.com

Поділіться з друзями: