Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Квіт 2012

Черкаська влада підпише угоду з "Фрезеніусом" в травні?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

10 квітня відбулися чергові переговори між керівництвом Черкаської ОДА та представниками компанії "Фрезеніус", в діалізному центрі якої проходять процедуру гемодіалізу близько 70 черкащан. Обговорювався формат можливої угоди між приватною компанією та ОДА про підтримку життя хворих на хронічну ниркову недостатність в діалізному центрі компанії. За словами керівника проекту ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна» Дмитра Михайловського, вони вийшли на рівень "партнерських відносин" з владою.

Зокрема, Дмитро Михайловський повідомив, що "Фрезеніус" пішов на поступки й прямі збитки і домовився з владою лікувати хворих на рівні бюджетних витрат на процедуру гемодіалізу, зокрема в обласній лікарні. Хоч якість гемодіалізу приватної компанії, за словами пана Михайловського, значно вища.

Ідеться про 829 гривень за одну процедуру гемодіалізу.

Водночас Дмитро Михайловський заявив НародUA, що відповідна угода має бути підписана в травні 2012 року.

 

"Ми домовилися, що будемо працювати в межах бюджетних видатків. Це для нас дуже погано, збитки, але – нічого страшного. Переживемо. Я думаю, що принципова домовленість про подальше співробітництво є... Ми домовилися, що восени зустрічаємося, створюємо спільну комісію і розраховуємо ціну на наступний рік, а пацієнтам надається право вибирати, де вони хочуть лікуватися. Я думаю, що це – дуже непоганий результат. У всякому випадку, якщо ми ставимо за основу життя і здоров’я людей, то це добре", повідомив Дмитро Михайловський НародUA.

Крім того, за словами представника "Фрезеніуса", планується підписання і меморандуму про співпрацю між обласною владою та компанією.

"Підписання ми очікуємо в травні. Думаю, що ближче до кінця. Але, оскільки ми визначили один одного як партнера і домовилися, що будемо лише допомагати один одному, то є довіра. У всякому випадку здоров’я наших пацієнтів – це найголовніше. Вони будуть лікуватися, як і лікувалися раніше. Так що все нормально. Саме головне – те, що ми знайшли спільне бачення на проблему. Тому загальне враження від зустрічі з губернатором – позитивне", заявив Дмитро Михайловський.

 

Нагадаємо, що раніше хворі на хронічну ниркову недостатність в знак протесту проти закриття приватного діалізного центру й лікування їх в обласній лікарні перекривали в Черкасах міст, який сполучає транспортною магістраллю правий та лівий береги Дніпра.

 

З іншого боку, як стверджує депутат Черкаської облради Любов Майборода, в обласному бюджеті на лікування цих хворих поки виділено лише 6,5 млн грн, натомість з вартістю 829 гривень за процедуру гемодіалізу на близько 180 хворих потрібно виділити більше 20 мільйонів гривень.

http://thebestasthmaremedies.com http://thebestmusclerelaxers.net

 

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: