Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Трав 2012

Черкаська ТЕЦ підписала соціальну угоду із містом та областю

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні між публічним акціонерним товариством «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ), обласною та міською владами була підписана соціальна угода про співпрацю.

 

IMG 8959 1

 

Як зазначив міський голова Черкас Сергій Одарич, сьогодні розпочався другий етап співпраці Черкаської ТЕЦ із громадою міста. Перший стартував у 2007 році. Саме тоді між міською владою Черкас, підприємством і КП «Черкаситеплокомуненерго» була налагоджена тісна і продуктивна співпраця. Нині вже відчутний результат цієї роботи. Зокрема завдяки спільним діям обох підприємств у Черкасах вчасно подається тепло і гаряча вода. Причому гаряче водопостачання є і взимку, і влітку, чим не можуть похвалитися інші міста України.

 

IMG 9009

 

«Лише 4-5 міст України мають безперебійну гарячу воду у літній період. Як результат нашої співпраці — у Черкасах найнижчі тарифи на тепло і гарячу воду серед інших міст України. Сьогодні розпочався другий етап нашої роботи. Вдячний, що підприємство, яке є найбільшим виробником електроенергії і тепла в області, долучається до загальноміських проектів», - сказав Сергій Одарич.

 

Голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно» Наталія Бажанова зазначила, що на підприємстві працює близько 1000 осіб, усі вони є жителями Черкас.

 

«Тому нам не байдуже, в якому місті проживають наші працівники. Ми відразу відгукнулися на ініціативу обласної та міської влад. Підписання цієї угоди відкриває нову сторінку в житті нашого регіону і дасть потужний імпульс розвитку Черкас», — зазначила Наталя Бажанова.

 

Соціальною угодою, яку підписали представники міської та обласної влади, а також голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно», передбачено, що підприємство бере на себе зобов'язання по забезпеченню фінансування робіт по здійсненню комплексного благоустрою вул. Кірова, Площі Слави та Пагорба Слави з улаштуванням зон відпочинку та розміщенням елементів благоустрою. Також підприємство профінансує будівництво соціального житла для працівників освіти, науки, медицини та держслужбовців. Крім того, ПАТ «Черкаське хімволокно» стане титульним спонсором місцевого футбольного клубу «Славутич». Також упродовж 2012-2013 років підприємство зобов'язується забезпечити благоустрій територій в охоронних зонах теплових мереж та насосних станцій.

 

Нагадаємо, що подібна угода була укладена у минулому році із ПАТ «Азот». Підприємство уже почало виконувати умови угоди. Зокрема, зараз відбувається реконструкція площі навпроти палацу культури «Дружба народів».

 

Інформація та фото прес-служби Черкаського міськвиконкому та ua.fru.org.ua

Поділіться з друзями: