Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Черв 2012

Черкаська область стала першим регіоном країни, представленим в ООН?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаський губернатор Сергій Тулуб заявив, що Черкаська область стала першим регіоном України й будь-який іншої країни світу, який був офіційно представлений в ООН і незабаром матиме представництво в цій організації. За словами голови Черкаської ОДА, це відбулося під час візиту черкаської делегації в США, зокрема й на фестиваль російської культури «Наша спадщина».

НародUA вже повідомляв про те, що черкаська делегація 19 червня виїхала до США, а 24 червня 2012 року повернулася до Черкас.

 

У місті Олбані, як розповів Сергій Тулуб, черкаська делегація зустрічалася з керівництвом штату Нью-Йорк та керівництвом Асамблеї штату.

 

Як повідомив голова Черкаської ОДА, Асамблея прийняла прокламацію на честь черкаської делегації з метою розвитку взаємин штату Нью-Йорк та Черкаської області.

Така ж прокламація, за словами пана Тулуба, була прийнята й Сенатом цього штату.

Проведено також презентацію Черкаської області перед представництвами дипломатичних місій та ООН. Крім того, Сергій Тулуб повідомив про зустріч з головою Генеральної асамблеї ООН.

«Уперше за 65 років існування Організації Об’єднаних Націй регіон був представлений там. І було запропоновано головою Генеральної асамблеї ООН, щоб створити групу спостерігачів регіонів. І запропоновано Черкаській області теж представляти там свій регіон. На що ми відповіли згодою, і офіційні документи з нашої сторони будуть направлені в триденний термін», заявив Сергій Тулуб.

Також глава Черкаської ОДА повідомив, що в Нью-Йорку були також ділові зустрічі з різними бізнес-колами.

"Один із таких потужних ділових форумів був проведений в штаб-квартирі IBM. Багато бізнесменів – вихідці з України... Крім того, проведений діловий форму з бізнесом в Українському інституті Америки, який знаходиться в Нью-Йорку. Ми ознайомили представників бізнесу з нашими можливостями, з регіоном. Зав’язалися двосторонні відносини... Ми очікуємо американських інвесторів…" - повідомив губернатор.

 

За словами Сергія Тулуба, до кінця року Черкаську область мають відвідати сенатори штату Нью-Йорк.

 

 

Фото motto.net.ua

Поділіться з друзями: