Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лип 2012

Черкаська міліція виконує «дурні накази» - екс-начальник УМВС

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаські правоохоронці стали заручниками політичної ситуації і змушені виконувати недолугі накази.

Про це під час прес-конференції заявив екс-начальник Управління МВС України в Черкаській області Микола Каплій, коментуючи події на Соборній площі, які відбулися 6 липня, коли міліція силою розігнала наметове містечко.

  

«Дуже прикро дивитися на те, що за два роки зробили з міліцією. Те, що відбулося, нічого подібного із дотриманням закону не має. Була постанова суду і від міліції в даній ситуації разом із судовими виконавцями повинен бути присутній дільничний інспектор. Відбулося по-іншому, на мою думку в даному випадку міліція використала судовиконавців, а не навпаки. Виконувався певний наказ. Міліція виступила заручником у цій ситуації. Коли я прочитав, що міліція пояснює, що даний захід проводили працівники Соснівського райвідділу та патрульно-постової служби, то був упізнаваний почерк певного керівника, який міг дати таку команду і так здати своїх підлеглих – мовляв, це ж не я, це Соснівський райвідділ. Буквально через три дні так само здали працівників Черкаського райвідділу – підставили їх, пославши проводити обшук у офісі опозиції. І так відбуватиметься і далі», - сказав Микола Каплій.

 

«І я звертаюся до працівників міліції, бо цих молодих хлопців, які виконують оці дурні накази… Влада ніколи вічною не буває, і ніяка посадова особа не є вічною, тому що за дії рано чи пізно доведеться відповідати. Працівникам міліції хочу сказати, щоб думали, що вони роблять, бо у даному випадку – нанесені тілесні ушкодження середньої тяжкості, поламали хлопцеві руку. Прокуратура повинна була порушити кримінальну справу за фактом і встановити, хто допустив. Наскільки мені відомо, сьогодні такої справи немає», - підсумував Микола Каплій.

 

Нагадаємо, що прокуратура Черкаської області оприлюднила заяву про законність дій правоохоронців під час руйнування наметового містечка.

 

Фото: ejnews.ru

Поділіться з друзями: