Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Черв 2012

Черкаська делегація їде до США

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У вівторок, 19 червня, делегація із Черкаської області поїде презентувати «черкаський етнос» у Сполучених Штатах Америки.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

 

За його словами, вперше така потужна делегація перебуватиме у Нью-Йорку, а також у штаті Нью-Джерсі. До її складу входитимуть 60 осіб.

 

«Готувалася поїздка більше ніж півроку. Організовує її Російсько-американський фонд, але там будуть представники не тільки з України, а й з Литви та інших країн. Україну буде представляти тільки Черкаська область. Адже нам є що показати!», - зазначив Сергій Тулуб.

 

До складу делегації крім самого губернатора та інших посадовців увійдуть також митці й бізнесмени.

 

«Буде Черкаський народний хор, бандуристи, художники та інші митці, будуть і бізнесмени, які працюють у нашій області. Програма дуже насичена. Передбачена зустріч із Генеральним секретарем ООН, представлення Черкаської області в дипломатичних місіях ООН, перебування на фондовій біржі, переговори з губернатором штату Нью-Джерсі і підписання деяких документів Будуть виступи Черкаського народного хору і наших бандуристів, крім того виставка картин та виробів, які тут виробляються нашими умільцями. Будуть і зустрічі з місцевими бізнесменами та з представниками діаспори. Також запланована презентація української черкаської кухні. Будемо там три дні, і кожного дня по три-чотири заходи», - пояснив Сергій Тулуб, запевнивши, що вже в суботу делегація повернеться в Україну.

 

«Це представлення української культури, черкаського етносу і всього того, що в нас сьогодні представлено, що зроблено в Черкаській області за останній період, але саме головне – ми веземо достатньо багато матеріалів, щоб показати привабливість Черкаської області, показати, хто такі черкащани, яка тут культура, які історико-культурні місця, і для того, щоб відкрити Черкаську область для США», - підсумував губернатор.

 

Водночас, питання про те, як буде називатися форум, на якому побуває делегація, змусило Сергія Тулуба напружитися.

 

«Багато розмов ішло навколо цього, я навіть не знаю зараз, яка остання редакція цього заходу. Це по суті будуть багато зустрічей – бізнес, діаспора, керівництво штату Нью-Джерсі. Це йде через Міністерство закордонних справ України, ми отримали дозвіл з Адміністрації Президента, ми також маємо листи і всі погодження із посольства України у США, і постійний представник України в ООН – усі вони працювали над цим питанням», - відповів Сергій Тулуб.

 

Фото: turitut.ru

Поділіться з друзями: