Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Січ 2012

Черкащанам повідомляють про зміни в роботі Єдиного дозвільного центру

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Із 16 січня в Єдиному дозвільному центрі Черкаського міськвиконкому громадян прийматимуть на одну годину довше і без перерви чи обіду. Адміністратори працюватимуть позмінно. Одні виходитимуть на роботу о 8:00 і працюватимуть до 17:15, інші починатимуть працювати з 9:00 і до 18:15.

Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, такі нововведення потрібні для зручності жителів міста та області.

«Із 1 січня згідно із Законом України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» прийом та видачу дозвільних документів мають здійснювати лише дозвільні центри. Крім того, відтепер наш центр працює не лише на місто, а й на область. До цього перепрофілювання ми розглядали за день до 50 звернень, нині їх утричі більше», - розповів начальник-адміністратор Єдиного дозвільного центру Руслан Стемповський.

Ще одним нововведенням є те, що у Єдиному дозвільному центрі видача і прийом довідок проводитиметься паралельно. Раніше прийом заявників, попереднє консультування та інформування відбувалось у першій половині дня. А обробка прийнятих заяв, формування дозвільних справ, передача їх місцевим дозвільним органам, видача документів дозвільного характеру здійснювалася у другій.

«У нас розроблений чіткий графік прийому місцевих дозвільних органів, яких близько 20. У певний день і час представники різних дозвільних органів  здійснюють консультацію громадян», - підсумував Р. Стемповський.

Для довідки:

Консультація у державних адміністраторів Єдиного дозвільного центру здійснюється щоденно, за телефонами:

36-01-63, 45-50-85.

 

Зображення: http://gris.com.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему