Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Жовт 2012

Булатецький закликає прийти під ОВК № 194 і захистити його перемогу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У окружній виборчій комісії № 194, що в місті Черкаси, зник системний адміністратор, який вводить результати голосування кожної ДВК у інформаційно-аналітичну систему «Вибори народних депутатів України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори», з якої ЦВК отримує дані.

Про це повідомляє громадянська мережа «Опора».

 

Нагадаємо, що сьогодні ОВК № 194 отримала вже всі протоколи від дільничних комісій, проте, оскільки ключі до цієї системи є лише у адміністратора, ніхто інший результати поки що вводити не може, що затримує роботу.

 

Кандидат від Партії регіонів Віктор Парамонов і кандидат-самовисуванець Валентина Жуковська подали заяви до суду на бездіяльність ОВК, а Микола Булатецький (політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») звернувся до прокуратури щодо вирішення цієї ситуації. Також Булатецький на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» закликав черкащан завтра вранці відстояти свій вибір.

 

«Шановні друзі! У нас з вами намагаються вкрасти перемогу, прошу вашої підтримки. Приїдьте завтра, о 10.00 до ОВК 194 виборчого округу, що знаходиться за адресою: бул. Шевченка, 307. Буду вкрай вдячний за підтримку!», - написав Микола Булатецький.

 

Згідно з даними ЦВК, станом на 22 годину 40 хвилин Микола Булатецький є переможцем по округу № 194 (опрацьовано 56, 62 % протоколів).

 

Фото: ltdaily.info

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему