Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Вер 2012

Булатецького не посадять і не знімуть з виборів - Томенко

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Скандального опозиціонера Миколу Булатецького, який під час "афганського штурму" мерії ламав турнікети, ніяк не зможуть зняти з виборчих перегонів. Про це повідомив у Черкасах нардеп Микола Томенко. Крім того, сам Булатецький у своєму стилі заявив, що його "поки він живий не кончать", а всі кримінальні справи проти нього закриті. У свою чергу, пан Томенко поінформував, що, відповідно до виборчого законодавства, кандидата не можуть зняти з виборів чи притягнути до кримінальної відповідальності. Тож наразі експресивному пану Булатецькому нічого не загрожує.

Ось що розповів про кримінальні справи проти себе Микола Булатецький:

 

- ...Поки живий – не кончать. Абсолютно відповідально заявляю, що справи ці всі кримінальні закриті. Я дякую суддям. Перший раз суддя Степаненко (я вірю в те, що я буду народним депутатом і допоможу, щоб Степаненко був живий-здоровий) скасував постанову прокурора про порушення кримінальної справи. Це стосується турнікетів. Далі колегія суддів обласного апеляційного суду скасувала намагання прокуратури поновити справу. І коли мене хотіли посадити на 15 суток, що стосується 6 липня, і казали, що я був п'яний, то суддя Грабовий дав відповідну оцінку правоохоронним органам як неадекватним ситуації і не вбачив у діях Булатецького жодних порушень. Я і судді Грабовому вдячний безмежно. Тому нема ніяких справ на даний момент.

 

Зі свого боку нардеп Микола Томенко теж заспокоїв прихильників Булатецького:

 

- У нас в законі про вибори не передбачене зняття кандидатів. Є попередження, ще якісь заходи... Загрози виникають, якщо вибори фальсифікують і Булатецький не стане народним депутатом. Тоді вже є загрози. А так депутатська недоторканність – на його користь.

 

Тому, за словами Томенка, не загрожує Миколі Булатецькому і притягнення до кримінальної відповідальності:

 

- Поки триває виборча кампанія, це неможливо зробити в силу того, що Булатецький – кандидат в депутати.

Поділіться з друзями: