Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Бер 2012

Борги за вивезення сміття із черкащан «вибиватимуть» колектори

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» має намір співпрацювати з колекторськими фірмами. Як повідомляють у Черкаському міськвиконкомі, у такий спосіб комунальники прагнуть зменшити заборгованість населення за вивезення сміття. Загалом нині черкасці заборгували КП «Черкаська служба чистоти» понад 1 млн грн.

За словами директора КП «ЧСЧ» Олександра Варденського, щодо кожного боржника підприємство звертатиметься в Господарський суд.

 

«Сума заборгованості стала катастрофічною. На початок березня жителі приватних домоволодінь заборгували близько 300 тис. грн., а мешканці багатоповерхових будинків – майже 850 тис. грн. Рівень проплат складає десь 70%», - розповів Олександр Варденський.

 

Він зазначив, що, не сплачуючи кошти за вивезення сміття, люди самі ж наражають себе на сміттєвий колапс. Адже у свою чергу комунальне підприємство не має можливості купувати пальне для сміттєвозів, ремонтувати автотранспорт, сплачувати заробітну плату. Тому комунальники звертаються до черкасців із проханням вчасно і у повній мірі сплачувати за вивезення сміття. Тим більше останні роки система вивезення сміття від багатоповерхових будинків покращилася. Біля будинків стоять сучасні сміттєві контейнери, непотріб вивозять нові сміттєвози за графіком, збоїв у роботі немає.

 

«Ми вимушені зараз шукати колекторські компанії, які візьмуться за роботу з боржниками. Нині юристи нашого підприємства активно вивчають законодавчу базу», - зазначив Олександр Варденський.

 

Фото: ukurier.gov.ua

Поділіться з друзями: