Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Квіт 2012

Біля «Дружби народів» з'явиться світлодинамічний фонтан

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Фонтан біля палацу культури «Дружба народів» змінить місце розташування. Також на площі висадять дерева. А от панно на будівлі зроблять уже в наступному році, коли буде проведено конкурс.

Про це під час прес-конференції розповіла почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська.

 

Вона презентувала громадськості проект реконструкції площі та палацу культури, зазначивши, що вартість робіт зростає, і «Азот» готовий вкласти близько 40 мільйонів гривень в ці роботи.

 

«Ми запросили 14 підрядних організацій, які працюють над реконструкцією площі й палацу. Фонтан перенесуть вглиб площі. Він буде світлодинамічний, за формою нагадувати арфу. Щодо палацу, то в проекті передбачено спорудження двох пандусів,  а також спеціального підйомника, за допомогою якого люди з інвалідністю зможуть потрапити в зал», - розповіла Валентина Жуковська.

 

Щодо панно, яке донедавна прикрашало фасад палацу, то його довелося демонтувати, бо «воно обсипалося з нижнього краю».

 

«Ми маємо відповідний висновок Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій». На жаль, мозаїчне панно врятувати не вдалося. Проте «Азот» готовий оголосити конкурс, переможець якого прикрасить фасад будівлі. Але до відкриття ми цього зробити не встигнемо», - наголосила Валентина Жуковська.

 

Попри те, що досі не вирішене непорозуміння з Управлінням ДАІ в Черкаській області щодо звуження проїжджої частини з трьох до двох смуг, реконструкція площі триває. Проектом передбачено також будівництво паркувального майданчика з правого боку від палацу культури (проїзд буде за пам'ятником Богдану Хмельницькому). Крім того, Валентина Жуковська запевнила, що ялинки біля будівлі палацу залишаться, їх ніхто не буде зносити. Про долю інших дерев наразі рано говорити, проте почесний президент ПАТ «Азот» наголосила, що в будь-якому випадку якщо якісь дерева і будуть зносити, то замість них обов'язково посадять нові.

 

Реконструкцію палацу та площі навколо нього планується завершити до Дня Незалежності України.

 

Фото Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями: