Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Бер 2015

Акція «Труси»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Цього року українцям вже пощастило відчути, як солодко гріє весняне проміння. Хоча календарна весна зараз більше нагадує перші дні зими, коли от-от очікується заметіль, але, маючи певні блага цивілізації, ми з вами - у повній безпеці і комфорті. Та, мабуть, коли в країні війна, кожен з нас мимоволі згадує про тих, хто попереду, про тих, хто береже наше майбутнє, наші міста і села, наш спокій. Українські солдати не відчувають зараз комфорту ХХІ ст., у якому ми живемо. Їхнє королівське ложе – волонтерські матраци, обігрівач – бляшанка, залита парафіном, навіть улюблений борщ - лише сухий.

Волонтери та просто небайдужі черкащани мають під своєю опікою кілька батальйонів, які намагаються забезпечити усім необхідним. На даний момент перед волонтерами постала нова проблема. Дуже важко забезпечити спідньою білизною усіх, хто цього потребує через занадто високу ціну на неї.

Таким чином благодійний фонд "Час надії" оголосив збір залишків тканини для пошиття білизни на АТО. Мені вдалося поспілкуватися з представником БФ Світланою, яка розповіла мотивацію такої акції.

- Справа у тому, що пошити набагато дешевше, ніж купляти. З трусами завжди не густо, тому будемо шити. Трохи раніше ми проводили збір пряжі для в'язання шкарпеток, і тоді ниток назбирали стільки, що бабусі ще й досі дов'язують. Якщо люди відгукнуться так, як і з нитками, то буде дуже чудово.

 

Крім того, як зізнається Світлана, є велика потреба у продуктах для виготовлення «сухих борщів». Якщо у вас є можливість купити трохи моркви, буряку, цибулі, картоплі, часнику, капусти чи томатної пасти, то не пошкодуйте цього для наших захисників...

 

Якщо у вас є можливість допомогти українським бійцям продуктами чи тканиною на пошиття спідньої білизни, звертайтеся за адресою бул. Шевченка, 205, ДП "Черкаський НДІТЕХІМ", вхід в арку, 1-й поверх. Або ж телефонуйте представнику БФ Світлані Обманюк за номером 067-76-72-451.

 

 

Фото firma-ladan.blogspot.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему