Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

В Україні розпочинається кампанія з повернення фізичним та юридичним особам майна, викраденого шляхом рейдерських захоплень чи іншими злочинними методами. Сьогодні під гаслом «Повернути вкрадене» об’єдналися провідні українські юристи. Якщо ви постраждали від рейдерства чи інших злочинів - звертайтесь до «Бізнес-Палати з повернення майна, відібраного злочинним шляхом»..

Представники Автомобільного клубу «Черкаси» і його прес-секретар Наталія Заїка влаштували 6 червня для журналістів святкові «гонки». Представники ЗМІ мали можливість проїхатися з вітерцем на автомобілях, які брали участь у першому етапі Чемпіонату України з дрег-рейсингу, і навіть на щойно зробленій "кастомній" гоночній автівці (колишній "Таврії"), яка сьогодні вперше бере участь у змаганнях - у другому етапі Національних змагань з автослалому "Мирна країна-єдина Україна" в Чигирині. Одним словом, каталися, їли полуницю і пили шампанське. Безумовно, цікаві відчуття, коли тебе вдавлює в крісло від швидкості перетину просторі і часу, а іноді ти наче звільняєшся від сили тяжіння...

В рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відкривається щорічна виставка вихованців дитячої Зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки», а також Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру дитячо-юнацького клубу «Ровесник».

З 2 по 6 червня 2014 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська у режимі онлайн-відеоконференції зі студії у Києві проведе прийом громадян у регіонах.

Наталія Григорук (Єрмоленко) презентує художньо-публіцистичну книгу "Родословная Ермоленко в Черкассах". Книга - її дослідження свого роду в якості "непрофесійного архівіста". У книзі журналістка об'єднує розповіді про 14 родин, які мають безпосереднє відношення до однієї з гілок роду Єрмоленків у Черкасах.

В Черкасах відбувся референдум про приєднання української Кубані до Черкаської області. У референдумі, який організували "Правий сектор", "За Україну!" і "Блок-Пост", за остаточними підсумками, взяли участь 103%, тобто понад 300 тисяч, жителів Черкас. Незважаючи на те, що голосування мало офіційно завершитися о 19.00 год., воно припинилося о 17.55 год., оскільки проголосувало понад 103% громадян і скінчилися бюлетені. Учасники референдуму підтримали кубанських українців в їх прагненні приєднатися до України, зокрема до Черкаської області. Про це повідомили в черкаському "Правому секторі". Акт приєднання Кубані до Черкаської області підтримали 89% тих, хто взяв участь в референдумі.

11 травня (традиційно - у другу неділю цього місяця) ми - різні країни, різні раси, різні народи, різні нації, різні діти - святкуємо День матері. Цей день, як не дивно, починався з миру. Таким чином, День матері був Днем миру. Подякуємо всім матерям цієї планети за те, що принесли на Землю чудо народження, подякуємо за неосяжну любов до дітей і за те, що вчили і вчать нас любити. Саме матері своєю любов'ю мають об'єднати нас, таких різних дітей цього світу. Пам'ятаємо, що кожне життя - це чудо. Миру усім нам.

Який найкращий спосіб зробити ваших співробітників більш продуктивними? Є проста відповідь - зробити їх щасливими. Економісти і дослідники проводять різні експерименти і тести, щоб визначити, чи справді щасливі співробітники працюють краще. Тож щастя - це не лише душевна, емоційна сфера, це - реальний ключ до успіху в бізнесі.

Опитування, замовлене урядом Уельсу, виявило, що 16 % жителів Уельсу оцінили своє задоволення життям на рівні 10 з 10, тобто є абсолютно щасливими. Що ж дає змогу уельсьцям відчувати щастя?

Секс є ключем до щастя для чоловіків, які живуть у Франції. У той час, як французькі жінки віддають перевагу шоколадові.