Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

16-17 серпня на Батьківщині Тараса Шевченка – в с. Моринці Звенигородського району Черкаської області – відбудеться «Ше.Fest», перший всеукраїнський фестиваль до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

В Черкаському обласному краєзнавчому музеї функціонує глибинно-патріотична, краєзнавчо-колоритна виставка Галини Морозової «Свою Україну люблю!». Експозиція розкриває красу України та Черкащини зокрема.

15 лип 2014

Світ втрачає свою загадковість і романтизм. Електронні гаджети замінили газети, цифрові фотографії - портрети від вуличних художників, а соціальні мережі - розкішні вечірки і світські зустрічі. Але, мабуть, багатьом хотілося б хоч один раз відчути себе героєм роману Фіцджеральда і мати справжню переписку у паперових листах. На жаль, не кожен згодиться на такий спосіб спілкування, та й де можна знайти цікавого невербального друга?

Перший день фестивалю «Файне Місто» 12 липня об'єднав усю країну в Тернополі. Незважаючи на короткочасний дощ, біля двох сцен фестивалю зібралось чимало людей, котрі "відривались" під пісні улюблених виконавців. Виступи у фестивальному містечку розпочались близько 12:00 год. і тривали аж до ранку.

Черкащани відвідають кіно, а зібрані кошти передадуть на лікування Косяк Світлані, хворій на рак.

Велику фестивальну сцену закінчують монтувати на території міжнародного аеропорту «Тернопіль». Саме там завтра розпочнеться фестиваль «Файне Місто».

У Черкасах обговорювали майбутнє аграрного страхування. Це відбулося в рамках круглого столу «Концепція розвитку системи страхування сільськогосподарської продукції в Україні як важливий фактор подальшого вдосконалення вітчизняного ринку агрострахування». Учасники дискусії висловили позицію, що розвиток агрострахування в Україні стане гарантією стабільного розвитку сільськогосподарського сектору. Тим часом сьогодні в Україні страхуванням агропродукції охоплені лише 3-4% сільгоспвиробників (в передових країнах - від 35 % до 80%). Як стверджують експерти, на ринку аграрного страхування в Україні мають відбутися серйозні зміни. Найближчим часом до Уряду спрямують на затвердження проект Концепції розвитку системи страхування сільськогосподарської продукції в Україні. Реалізація цього документу має стати поштовхом до стабільного розвитку українського АПК. Тим часом у 13-ти регіонах країни відбувається обговорення проекту Концепції, в рамках якого майбутня система агрострахування вдосконалюється фахівцями.

Тиждень залишився до фестивалю «Файне Місто», що відбудеться на території міжнародного аеропорту «Тернопіль». Для тернополян та гостей міста протягом події працюватиме спеціальний транспорт, який курсуватиме від міста до фестивалю та навпаки. Зважаючи на ситуацію в країні, організатори «Файного Міста» вирішили частину коштів, які будуть зібрані від проведення фестивалю, передати на потреби наших військових.

Фестиваль "Файне Місто" об'єднає усю країну в Тернополі. На сцені виступатимуть гурти з Луганська, Донецька, Одеси, Миколаєва, Херсону, Києва, Івано-Франківська, Рівного та інших міст України.

Хедлайнер фестивалю "Файне Місто" гурт "Скрябін", аби потішити фанатів, вирішив урізноманітнити свою програму панк-роковим виконанням уже відомих композицій. Улюблені пісні колективу можна буде почути у новій досить незвичній обробці. Також, за словами Кузьми, для фестивальників готують кілька панківських версій сороміцьких коломийок.