Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

У Черкаському обласному краєзнавчому музеї представлена виставка матеріалів про участь черкащан в антитерористичній операції у Донецькій і Луганській областях.

Вперше в музеї «Кобзаря» художник-графік Світлана Устименко демонструє живописні полотна. Яскраві кольори, які використовує Світлана Устименко для своїх пейзажів і натюрмортів, налаштовують на мажорний лад і мимоволі викликають усмішку.

15 вересня - це особлива дата для вихованців та педагогів позашкільних закладів України, адже саме цього дня вони офіційно розпочинають свій навчальний рік. Отож з цієї нагоди Центр Дитячої та Юнацької Творчості міста Черкас організував благодійний концерт під гаслом "Україна - без війни".

Перший всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» проводить аукціон картин на шевченківську тематику. Серед лотів - полотна відомого художника Юрія Шаповала, заслуженого художника Валерія Франчука та дитячі роботи-ілюстрації до «Кобзаря» земляків Тараса Шевченка зі школи-інтернату села Шевченкового.

30-31 серпня з 12:00 до 22:00, у київському Мистецькому Арсеналі відбудеться фестиваль УКРОП. Мета благодійного фестивалю - збір коштів для учасників АТО. Впродовж акції відбудеться благодійний ярмарок та аукціон раритетних лотів. також будуть діяти арт-майстерні, музична й літературна сцени, кінозал під відкритим небом, дитячий сектор, а також Майдан-простір для дискусій громадськості.

Фестиваль «Республіка» як культурно-мистецька акція «Мистецтво – наша зброя» увійшов у перелік рекомендованих Мінкультури проектів, спрямованих на налагодження суспільного діалогу через мистецтво.

У 2014 «Республіка» знову розширює свої мистецькі горизонти. Протягом останніх трьох років художники-муралісти з різних країн світу та різних міст України займалися розписом занедбаних та аварійних будинків у різних частинах міста. За чотири роки на фестивалі побували на фестивалі українські, білоруські та іноземні художники: DXTR (Німеччина), Kislow (Україна), KD (Білорусь), Vexta (Австралія), Cactus e Maria (Італія), Etam Crew (Польща), UltraBoys (Іспанія) та інші.

16-17 серпня в с. Моринці Звенигородського району Черкаської області, на Батьківщині Тараса Шевченка, пройшов Перший всеукраїнський фестиваль до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «Ше.Fest». Захід зібрав декілька тисяч молодих українців.

Цього року під час фестивалю «Республіка», що відбудеться у Кам'янці-Подільському 5-7 вересня, художники планують створити великий малюнок на 5-поверховому будинку у пам'ять про події на Майдані.

16-17 серпня на Батьківщині Тараса Шевченка – в с. Моринці Звенигородського району Черкаської області – відбудеться Перший всеукраїнський фестиваль до 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «Ше.Fest».