Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

«Сьогодні трагічно пішов із життя Кузьма Скрябін... просто неможливо в це повірити... Господи, упокой його душу!» - так сприйняв трагічну звістку Святослав Вакарчук у соціальних мережах.

29 січня 1918 року – надзвичайно кривава і, водночас, велична сторінка історії нашої держави. Того похмурого дня на залізничній станції Крути 400 київських студентів і представників вільного козацтва наважилися боротися проти більшовицької армії Михайла Муравйова, відстоюючи незалежність України. І, хоч у ході війни бій і не був вирішальним, але безстрашність і патріотизм тогочасних юнаків надихає не здаватися уже сучасних героїв... 29 січня з 18:30 до 20:30 відбулася уже традиційна смолоскипна хода на честь незламних крутянців.

26 січня 2015 року В'ячеслав Гага, солдат Збройних сил України, трагічно загинув. Автомобіль, на якому їхали українські солдати, підірвався на міні у Ясинувацькому районі Донецької області.

Маленький син родини Слюсарів міста Черкас випав з вікна сьомого поверху. Унаслідок цього він зламав обидві ноги і пошкодив хребет. Вже шість довгих років хлопчик проходить лікування в українських клініках.

«Кіборги» – справжня сучасна легенда української історії. Їхня славетна витримка надихає не здаватися, дивує небайдужих з усього світу та лякає ворогів. Але найжахливіше – коли країна втрачає своїх героїв. 22 січня Черкащина схилила голову перед ще одним оборонцем Донецького аеропорту – Олексієм Панченком. Вічна йому слава у Небесній Варті.

Трагедія під Волновахою – одна з найжахливіших і найбільш шокуючих подій неоголошеної війни. Вона викликала обурення у європейців, зневагу у росіян та щиру скорботу у мільйонів українців. 18 січня на честь жертв кривавого розстрілу у десятках міст відбулися благодійні акції і марші миру під гаслом «Я - Волноваха». Прийшли вшанувати пам'ять загиблих і небайдужі черкасці.

Школярі Першої міської гімназії Черкас взяли участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки. Таким чином, діти приєдналися до акції «Привітай захисника з Новим роком».

В Івано-Франківській області волонтери, а також представники добровольчих батальйонів АТО проводять у школах тренінги з поводження зі зброєю і з надання меддопомоги. Серед інших шкіл франківські волонтери відвідали школу в селі Гута (Богородчанський район).

Революція Гідності не лишила байдужим жодного свідомого українця. Когось змусила за півроку постаршати, комусь за одну ніч побілила скроні, інші ж пригадали юні літа і Помаранчеву Революцію. На невеличкій площі у серці Києва сконцентрувалася душа великого українського народу, нескореного і непереможного. Цими днями уся країна згадує про ті натхненні і трагічні дні, волонтерів, Небесну Сотню, «легітимну» владу і, звісно, про справжніх живих героїв, що, долаючи біль і страх, боролися, загоювали рани і знову поверталися до палаючих барикад.

15 листопада своє маленьке свято - півроку - відзначило молоде телебачення «Громадське: Черкаси». Дійство відбувалося у вигляді благодійного концерту на підтримку черкаського Громадського у приміщені колишнього кінотеатру «Салют».