Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

Прокуратор БУ-БА-БУ Віктор Неборак 3 березня у Черкасах буде спілкуватися з усіма охочими в Черкаському художньому музеї.

Пригадайте, коли в останнє ви дивилися у нічне небо. Мабуть, кожен хоч раз, задивляючись на первозданну велич зірок, ставив собі запитання: «Звідки вони з'явилися? Та й взагалі - що таке зорі? Що таке Всесвіт? Що таке і сам простір-час і звідки все це виникло?». Але, на жаль, мало хто знаходив доцільні відповіді. На щастя для зацікавлених людей, в Україні є той, хто здатен задовольнити допитливість небайдужих за допомогою простих та зрозумілих слів. 24 лютого відомий письменник Макс Кідрук, у рамках науково-популярного проекту «Quantum», провів уже другу лекцію у Черкасах.

Цими днями уся країна з болем згадує криваві події річної давнини, безсмертну Небесну Сотню та винуватців жахливих розстрілів. Кожне місто по-особливому віддало шану доблесним героям: скорботним маршем, презентацією документального фільму, гучним мітингом чи спільною молитвою. 21 лютого і Черкаси висловили свою повагу лютневим героям акцією під гаслом «Герої не вмирають. Революція триває».

«Азов» - уже не просто батальйон, а справжня легенда Східного Фронту. На їхньому рахунку чи не найбільше боїв, перемог і доблесних подвигів. Але, на жаль, така ж велика кількість і полеглих героїв. 21 лютого уся Соборна площа Черкас потонула у сльозах і квітах - в останню путь проводжали молодшого лейтенанта полку «Азов», ультраса, патріота Сергія Амброса.

18 лютого о 18:00 у приміщенні кінотеатру «Україна» відбувся показ документальної стрічки Громадське ТБ: Черкаси «Небесна сотня. Черкаські герої». Вхід був вільний. У фільмі журналісти показали кінопортрети п'яти наших земляків, що полягли на Майдані: Юрія Пасхаліна, Юрія Паращука, Віталія Смоленського, Максима Горошишина та Віктора Чернеця.

Жителі міста подарували 700 книг українською мовою в сільські бібліотеки завдяки благодійній акції «Подаруй книгу»  МГО «Книжковий маестро» й викладачів кафедри видавничої справи, редагування та теорії інформації ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

14 лютого, у день, коли, здавалося, червоний колір та цукерки заполонили світ, "Океан Ельзи" презентував свій новенький концертний відеокліп на пісню "На небі".

24 лютого організація “Література.РВ”, МГО «Книжковий маестро» та Макс Кідрук запрошують всіх послухати про «народження і загибель зірок». О 18.30 у Черкаському художньому музеї відбудеться друга лекція проекту “Quantum”. Нагадаємо, що перша лекція у Черкасах, яка пройшла у грудні 2014-го, мала неабиякий успіх.

Уже вдруге в Черкасах пройшов семінар-тренінг для редакторів районних видань, започаткований викладачами кафедри видавничої справи, редагування та теорії інформації ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Цього разу медійники обмінювалися досвідом та дискутували з приводу новітніх форм подачі інформації в редакції газети «Черкаський край», куди їх запросила головний редактор видання Тетяна Калиновська.

МГО «Книжковий маестро» запрошує всіх небайдужих взяти участь в унікальній благодійній акції «Подаруй книгу»!