Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

«І ви пізнаєте істину, і істина звільнить вас», - саме цими словами розпочався довгоочікуваний мюзикл "Пробачити батька" (“Простить отца”) в Черкасах. Більш ніж за годину до початку виступу глядачі вже почали займати свої місця. У кожного з них було якесь приємне хвилювання і таємниче очікування чого феєричного. Вже з перших хвилин вистави почали лунати гучні аплодисменти, якими глядачі підтримували артистів та показували своє захоплення.

Іноді трапляється так, що ми лишаємося наодинці зі своїми проблемами. На щастя, сьогодні існує доволі багато волонтерських центрів та благодійних фондів, які поступово намагаються викорінити цей неприємний момент з людського життя. У черкаському благодійному фонді “Час Надії” є люди, яким небайдуже до чужих проблем. Працівник БФ, який воліє не розголошувати своє ім'я, ділиться з НародUA однією історією з проханням про допомогу.

У щорічному світовому індексі щастя (World Happiness Index), розробленому під егідою ООН Мережею по виробленню рішень в сфері стійкого розвитку (SDSN) Україна посіла 111-ту позицію.

Указом президента 2015 рік офіційно оголошено роком Василя Симоненка. З цієї нагоди бібліотека Центру дитячої та юнацької творчості міста Черкас організувала концерт. Куратор заходу, Тетяна Григорівна, запросила до участі вихованців теарту-студії  “Сучасник”. Дівчата виконували ролі ведучих та зачитували вірші Симоненка. Також до творчого процесу приєдналася Дарина Костенко, що відвідує студію “Non Stop” в ЦДЮТ, з піснею “Лебеді материнства”. Глядачі мали можливість переглянути фото талановитого поета з карими очима і високим чолом, а також послухати вірші у авторському виконанні. Однак найочікуванішою частиною вечора став візит Ніни Черняк, яка поділилася спогадами про Василя Симоненка.

Великдень – одне з найголовніших свят для усіх українців. Сповнений теплоти і любові, цей день щоріч пахтить вербою і духмяними пасками, радує око незвичайними писанками, змушує пригадувати вікові національні традиції. Але, на жаль, деякі з нас зустрінуть це світле свято не у родинному колі, а під дощем з ворожих куль. 9 квітня учні Черкаської школи №12 та студенти ЧДТУ за підтримки Черкаського Центру Допомоги Армії провели акцію «Пасха разом з солдатом», аби принести крихту свята і на передову.

У Єрусалимі в храмі Гробу Господнього - на місці розіп'яття та воскресіння Христа - молилися за Україну. Православні християни пройшли ходою від місця, де була резиденція Понтія Пилата, до храму Гробу Господнього.

Вперше історія видавничої справи рідного міста Черкаси зібрана в одній книзі. 2 квітня відбулася презентація книги Людмили Фіть «Книжкова справа в Черкасах 1878–1920 рр.»

7 квітня 2015 року в Черкасах Сергій Жадан прочитає вірші з нової книжки «Життя Марії». Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ організовує презентації нової книжки поета, письменника і перекладача Сергія Жадана «Життя Марії», які відбудуться у 33 містах України.

У Черкасах стартував громадський проект «Фітнес Open Air».

Цього року українцям вже пощастило відчути, як солодко гріє весняне проміння. Хоча календарна весна зараз більше нагадує перші дні зими, коли от-от очікується заметіль, але, маючи певні блага цивілізації, ми з вами - у повній безпеці і комфорті. Та, мабуть, коли в країні війна, кожен з нас мимоволі згадує про тих, хто попереду, про тих, хто береже наше майбутнє, наші міста і села, наш спокій. Українські солдати не відчувають зараз комфорту ХХІ ст., у якому ми живемо. Їхнє королівське ложе – волонтерські матраци, обігрівач – бляшанка, залита парафіном, навіть улюблений борщ - лише сухий.