Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Новини - коротко

День незалежності під час війни. Другий. Коли, як не зараз будувати мир? Насамперед - в душах. Своїх. Ця війна - не лише зовнішня агресія, але й проблеми всередині. Вітаємо зі святом і бажаємо миру внутрішнього. Стійкості й волі.

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest», що проходитиме 22-23 серпня в Моринцях на Черкащині, уже чекає Вас на відкритті у цю суботу, 22 серпня. Фестиваль розпочне свою роботу із просвітницької галявини о 12:00.

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» вже вдруге відбудеться у рідному селі Тараса Шевченка – Моринцях Звенигородського р-ну Черкащииі. Фестиваль під гаслом «Еволюція твого духу»  триватиме два дні – 22 та 23 серпня.

Другий фестиваль Ше.Fest відбудеться, на землі де босим ходив Тарас Шевченко, в с. Моринці 22 -23 серпня, під гаслом «Еволюція твого духу». На локації фестивалю діятиме Просвітницька галявина, програма якої наповнена цікавими та відомими людьми.

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest, який відбудеться в Моринцях, що на Черкащині 22-23 серпня, - унікальна подія, де кожен зможете наживо «почути» Шевченка у виконанні відомих українських гуртів.

«Ше.Fest» збирає кошти на Спільнокошті на матеріали для художньої галявини, де, зокрема, працюватиме родич Шевченка Максим Зацарінний.

На підтримку Люмили Стягайло, хорошої світлої людини, 4 серпня у Черкасах, біля Будинку Торгівлі, о 17.00 відбудеться благодійний концерт «Ми поруч».. Людмилі - 23 роки, у неї онкозахворювання.

21-26 липня у селі Дзензелівка на Черкащині відбудеться фестиваль "Дзензелівські вечори класичної музики".

У Черкасах стартувала громадська ініціатива «Майстерня вуличних меблів».

Нещодавно у заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка» відбулося урочисте відкриття виставки художніх робіт. Ілюстрації до книги Тараса Шевченка «Кобзарик» вражали динамікою та глибиною. Одночасно розпочався й довгоочікуваний триденний пленер «Акварелі з Тарасової оселі».